in

HHS Çay Ağacı Yağlı Şampuan ve Kullanıcı Yorumları

HHS Çay Ağacı Yağlı Şampuan ve Kullanıcı Yorumları,Saç bakımı ve saç derisinin temizlenmesi amacıyla kullanıma sunulmuştur.350 ml olan kutularda satışa sunulmuştur.
Fiyatı: 19 Türk Lirasından başlayan fiyatlar ile satışa sunulmuştur.

HHS İçeriğinde Neler Var

Çay Ağacı Yağı
EDTA
Sitrik Asit
Metil Paraben
De İyonize Su başlıca içeriğini oluşturan etmenlerdir.

HHS Çay Ağacı Nasıl Kullanılır

Bir miktar şampuanı ıslak saça masaj yaparak uygulayınız. 2-3 dk beklettikten sonra bol su ile durulama yapınız. Bu işlemi her yıkamada 2-3 defa uygulayınız.
düzenli bir şekilde kullanıldığında etki etmesi beklenmektedir.

Yan Etkileri Var mı ?

Hairfood Çay Ağacı Yağlı Şampuan Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hhs Hairfood Çay Ağacı Yağlı Şampuan 350ML Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Bu ürünü temin ettiğinizde dikkat etmeniz diğer hususlar Hhs Hairfood Çay Ağacı Yağlı Şampuan Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

Önemli Bir Hatırlatma: Saç dökülmesi gibi problem yaşıyorsanız öncelikle tespitinin yapılması gerekiyor.Çünkü bir çok nedenden dolayı saç dökülmeleri yaşanıyor.Aşırı Stres, sağlıksız yaşam, saç derisi hastalıkları gibi nedenler.Site yönetimi olarak tavsiyemiz öncelikle uzman bir hekime başvurmanız.Unutmayınız ki bu ve benzeri ürünler tadevi edici özellik taşımamaktadır.Sadece bakım ürünüdür.

Saç ile İlgili Diğer Makalelerimiz :
Saç Gürleştiren Doğal Formüller

Doğal Tariflerle Saç Bakımı Nasıl Yapılmalıdır.

Prosenin Şampuan Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by admin

İbrahim Saraçoğlu Lahana Kürü Zayıflatır mı ?

Stayfit Tea Nasıl Kullanılır ve Yorumlar