in

Stayfit Tea Nasıl Kullanılır ve Yorumlar

Kilo problemi  yaşıyanların  kullandıkları  ve  genel olarak  olumlu  yorumlar  yaptığı  Stayfit Tea  hakkında sizin yorumlarınızı da  bekliyoruz.Stayfit Tea Zayıflatır mı ? bu soruyu sorabilirsiniz.Bu ürünü  kullandıysanız veya kullanmayı düşünüyorsanız  sitemizde  gerekli  yorumları  okuyun veya  yorum  bırakın.Bu çayı nasıl  kullanacaksınız  eğer bilgi sahibi değilseniz yazımınız sonuna kadar okunuyunuz.Kesinlikle bir fikir sahibi olacaksınız.

Eğer; hayatının içinde, yavaş ve küçük değişiklikler yaparak kilo problemini halledersen, verdiğin kiloları geri almazsın!Bu tam olarak ne demek?

Sabah çok zor uyanan birine “Sabah 7.00’de kahvaltı yapmak çok sağlıklıdır” diyemezsin!Çikolata yediğinde kendini çok mutlu, rahat, zinde, keyifli hisseden birine “Çikolatayı unut” diyemezsin!Bu örnekler uzar gider, bence bu kadarı yeter. Hele şimdi, tam da zamanı …

Stayfit Tea Nasıl Kullanılır
Stayfit Tea Nasıl Kullanılır

Demek istediğim, aslında sizin demek istediğiniz. Başardığınız herhangi bir işi düşünün. Nasıl başladınız? Önce hayal ettiniz, çok istediniz, başaracağınıza inandınız! Tabii ki aklınızda soru işaretleri vardı, ama bunları nasıl çözeceğinizi de düşündünüz. Başardınız.

Takıldığınız yerler oldu, moraliniz bozuldu, kızdınız! Ama, başardınız… Bu yazımda size ‘Haydi!’ demek istiyorum. Motivasyon her işin başında gelir!Bu yazıyı okuduktan sonra ; Masanıza, dolabınıza, ajandanıza, gözünüzün önüne çıktısını alıp yapıştırın.Birgün sizin ihtiyacınız olmasa bile ihtiyacı olan birilerine seslenmek için …

Nasıl Hazırlanıyor :

STAYFİT TEA KULLANIMI

 

1.Sabahları kahvaltıdan 30 dakika önce 1 su bardağı sıcak suya ilk 3gün 1 ÇAY KAŞIĞI stayfit çayımızdan ilave edip en az  5 dk demlendirdikten sonra arzunuza göre sıcak veya soğuk tüketebilirsiniz.

2.Üçüncü günün sonunda sabahları kahvaltıdan 30 dakika önce 1 su bardağı sıcak suya 1 TATLI KAŞIĞI çayımızdan ilave edip 5dk demlendirdikten sonra arzunuza göre sıcak veya soğuk tüketebilirsiniz.

3.Çay olarak içmekte zorlanıyorsanız eğer 3 çorba kaşığı yoğurtun içerisinde yine 1 tatlı kaşığı stayfit çayımızdan ilave edip tüketebilirsiniz.Ya da 1 tatlı kaşığı stayfit çayımızı dilinizin üzerine bırakarak üzerine bolca su içerek de tüketebilirsiniz.Damak tadınıza göre alternatif kullanımları uygulayabilirsiniz.

Sizde bu çay hakkında ki yorumlarınızı  bizimle alt kısımda paylaşabilirsiniz.Yorumlarınız bizim için çok değerli.

2 Comments

Leave a Reply
  1. Merhaba ben soguk tüketiyorum sadece sbah vaktim olmuyor diye kalkip bir bardak soguk su ve bir tatli kaşığı ile iciyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by admin

HHS Çay Ağacı Yağlı Şampuan ve Kullanıcı Yorumları

Galactago Damla Nasıl Kullanılır ve Yorumları