in

Prosenin Şampuan Yorumları

Prosenin Şampuan, saç dökülmesi şikayetlerinin  yanında  saç  bakımında da kullanılan bu şampuan hakkında bilgiler ve daha önce kullananlar  tarafından yapılan  yorumları sizlere aktarmaya çalışacağız.Sizde daha önce bu  şikayetler üzerine Prosenin Şampuan,kullandıysanız yorum ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilir ve  diğer kullanmak isteyenlere yol gösterici olabilirsiniz.

Prosenin Şampuan Nedir ?

Prosenin , Uzman AR-GE ekibinin saç bakımı üzerine uzun çalışmaları sonucu geliştirdiği etkili bir takviye ürünüdür. Saç boyası, röfle, kimyasal içerikli şekillendiriciler ve doğal dış etmenlerin yıpratıcı etkilerine karşı İçerdiği;TRICHOGEN,ARGAN, KERATİN, B5 VİTAMİNİ, SOYA, MISIR & BUĞDAY proteinleri sayesinde Prosenin yanmış ve yıpranmış saçlarınıza hızla nüfuz ederek daha parlak, daha hacimli ve daha yumuşak bir yapı kazandırmak suretiyle onarır, sağlıklı ve hızlı uzamaya tam destek sağladığı gibi bilgileri araştırmalarımız  sonucunda  görüyoruz.

Prosenin saçın uzama evresinde saç köklerini doğru bileşenlerle besler, uygulama sürecinde derideki kan dolaşımını hızlandırarak saçın uzamasına beklenilenden daha kısa sürede etki eder. Tamamen doğada bulunan organik bitkilerdeki vitamin ve minerallerden elde edilir.Prosenin saç uzatmanın yanında yıpranan dökülmeye başlayan zararlı güneş ışınlarına maruz kalmış saçları yeniden eski formuna getirebilecek güce sahip doğal bir formüldür. Prosenin kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren saçlarınızdaki özlü değişimin farkına varacak, arzu ettiğiniz saç formuna sahip olmak için alternatif saç kremleri kullanmak zorunda kalmayacaksınız.

**Tabi  bunların hepsi  ilaç firmasının söylediği vaatlerdir.Uzman bir hekime danışmadan kullamanızı  önermiyoruz.

Prosenin Şampuan Faydaları ve Kullanımı

  • Saçların – saç derisinin bakımına yardımcı olur.
  • DHT etkilerinin bloklanmasını destekler.

Kullanımı:

  • Haricen kullanılır.
  • Diğer şampuanlarla karıştırmayınız.
  • Düzenli kullanınız.

Saç Bakımı ile alakalı diğer bir makalemiz olan  Betnovate Saç Losyonu Makalemizi okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by admin

Yağ Bezesi Nedir,Neden Olur ve Belirtileri Nelerdir

Siyah Nokta Giderici Vakum İşe Yarıyor Mu ?