in

Siyah Nokta Giderici Vakum İşe Yarıyor Mu ?

Siyah nokta temizleme konusunda oldukça popüler olan ve reklamlarını oldukça gördüğümüz bu siyah nokta temizleme aparatı kullanıcı yorumları oldukça ilginç işe yaradığını söyleyende var tam tersini söyleyende. Peki vakumlu siyah nokta temizleyiciler işe yarıyor mu?

Siyah noktalar her dönem de olsa genellikle ergenlik dönemlerinde ortaya çıkan ve can sıkan bir sorun olarak  ortaya çıkar.Bunun için bir çok yöntem bulunuyor.Bunlar ile ilgili bir çok makaleyi sitemiz üzerinden yayınlamıştık.Bu yazımızda ise siyah nokta için vakum kullanmak  işe yarıyor mu ?Bu konu hakkında bir çok  bilgi mevcut kullananların bir kısmı iyi sonuçlar aldığını belirtsede  hiç bir yararını görmemesinin yanı sıra zararını da gördüğünü söyleyende mevcut.

Siyah Nokta Giderici Vakum Yararları ve Zararları

Siyah noktalara vakum yaptığınız gerçekten de siyah noktanın  gittiğini göreceksiniz fakat gözeneklere derinden işlediği için gözeneklerinde büyümüsine neden olmaktadır.

Bu vakumlarında  maalesef bir çok çakması piyasada dolaşıyor.Kaliteli olmayan makinalar veya yüksek güçlü ayarlı makinaları kullandığınız da adeta bir ağda etkisi yapabilir buda uzun dönemli kullanımlarda kırışıklık ve sarkmalar anlamına geliyor.

Genel kullanıcı yorumları incelendiğinde bu ürünlerin siyah nokta temizlemede işe yaradığı fakat gözenek büyümesine yol açtığı söylenmiştir.Bu durum da görüntü olarak sizi tatmin etmeyebilir.

Cildizine uygulayacağınız bu işlemin sizin cilt tipinize uygun olup olmadığını bir dermatalogile görüşebilirsiniz.Tabi sadece bu  makine için değil tüm kullanacağınız ilaç ve makine için de uzman bir hekime en azından başvurarak yapınız.

Siyah Nokta Giderici Vakum Nasıl Kullanılır

İçerisinde yer alan kullanım şeklini dikkatlice okuyunuz.Eğer uzman bir hekim tarafından size bu yöntem  tavsiye edildiyse kesinlikle bunu nasıl kullanmanız gerektiğini öğrenin.Fakat genel olarak kullanım şekli bu makinayı kullanacaksanız duştan sonra yada 5 dakika kadar buharda durmuş cildinize uygulamanız gerekiyor böylece yüzünüzde yer alan siyah noktalar yumuşamış olduğundan daha rahat ve acısız bir şekilde işleminizi yapabilirsiniz. Açılmış olan gözenekleri kökünden temizlemek çok daha kolay olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by admin

Prosenin Şampuan Yorumları

Proxeed Plus Sperme Faydaları Nelerdir ve Yorumları