in

Proxeed Plus Sperme Faydaları Nelerdir ve Yorumları

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz bugün sizlere  Proxeed Plus vitamininden bahsetmek istiyorum.Bu  vitaminin  sperm üzerinde bir çok etkisi olduğu söyleniyor.Peki bu vitamin nedir ve nasıl kullanılır ? bu  ve diğer soruların cevaplarını bu yazımızda sizlere aktarmaya çalışacağız.

Öncelikle bu yazımızı bir süredir yapdığımız araştırmalarımız neticesinde oluşturduğumuzu bildirmek isteriz.
Fakat yine de uzman bir doktor tavsiyesi ile kullanmanız önerimizdir.
Çocuk sahibi olmak isteyen çift bir yıl bu isteklerine ulaşamadıklarında test yaptırıyorlar.Erkek ise sperm testi yaparak
kontrolleri sağlanıyor.Bu testler neticesinde sperm örneği bir çok noktadan değerlendirmeye alınıyor.Bunlar öncelikle sayısı,hareketliliği ve morfolojisi yani kalitesi gibi kriterler inceleniyor.
Eğer erkekte herhangi bir vatrikosel bulunmuyorsa çeşitli vitaminler ve düzenli bir hayat ile bu bahsettiğimiz kriterlerde artış gözlemlenebiliyor.
Fruktoz, C vitamini, folik asit, B12 vitamini, çinko, asetil L-karnitine, koenzim ve selenyum’un sperm kriterleri üzerinde etkisi olduğu gözlenlenmiştir.Özellikle B12 vitamini ile C vitamini oldukça önemli kriterlerdir.

Proxeed Plus Nedir ve Kullanımı

Yukarıda verdiğimiz bilgiler genel bilgler içermektedir.Bu kısımda ise Proxeed Plus nedir ve nasıl kullanılmalıdır sorularının cevaplarını aktarmaya çalışacağız.
Proxeed Plus tam olarak bir besin takviyesi diyebiliriz.Sperm üretiminde hareketliliğinde ve kalitesinde etkili olan
C vitamini,folik asit , B12 vitamini ,çinko asetil ve selenyum gibi diğer vitaminleride bünyesinde toplayan bu vitamin toz halindedir.
Özellikle sperm hücrelerinin yaşam sürelerinin uzamasına katkı sağlayan Asetil-L-Karnitinin bu alanda kullanılan tüm beslenme destek ürünleri içinde en fazla klinik çalışmaya sahip destek ürünü olduğu belirtiliyor.
Günümüzün en büyük sorunlarından biri olan yorgunluk ve enerjisiz kalma hissi, stresli ve yoğun tempoda çalışanlarda, hastalıkların iyileşme dönemlerinde, artmış fiziksel aktivite, dengesiz veya kötü beslenme durumlarında karşılaşılan önemli sorunların arasında bulunuyor. Bir beslenme desteği olan Carnidyn, kasların metabolik aktiviteleri ve enerji seviyelerini destekliyor, düşen enerji seviyesini artışına yardımcı oluyor.

Kullanımı: Bir sabah ve akşam olarak alınması tavsiye ediliyor.Toz haline bulunan bu vitaminin
suyla veya portakal suyuyla karıştırılarak içilmesi etkisinin daha da artırıldığına inanılıyor.Sabah aç olarak alınmasıda etkili olabilir.
Sperm üretimi 3 ayda oluşuyor en az 3 ay kullanılması gerekiyor fakat ilaçta ki etkinin tam anlamıyla görülmesi 6 ay düzenli olarak kullanılması gerekiyor.
Kullanım süresi sonunda bir sperm testi yapılarak değişimler gözlenmelidir.

Proxeed Plus Hakkında Yorumlar

Bilgiğiniz gibi bir çok konu da kadınlar erkeklere göre daha hassas ve yorumlarını paylaşıyor.
Bizde bu durumda bir yorumun buraya konulması gerektiğini düşünüyoruz.
KadınlarKulubu sitesinden bu vitamin ile ilgili yapılan bir yorumu sizlerle paylaşıyoruz.

Yorum:Benim eşim proxeed kullaniyo. Gunde 2 kere tok karnina önerdj doktorumuz. 3. Kutuya basladik. 3 kutu daha kullanicaz. Toplam 6 kutu sonra test vericez. Onun yaninda zeytinyaginda kuru incir ve keciboynuzu özü kullaniyo esim. Insallah faydasini goruruz.

Sizde yorumlarınızı bizimle paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by admin

Siyah Nokta Giderici Vakum İşe Yarıyor Mu ?

İbrahim Saraçoğlu Lahana Kürü Zayıflatır mı ?