in

İbrahim Saraçoğlu Lahana Kürü Zayıflatır mı ?

İbrahim Saraçoğlu Lahana Kürü Zayıflatır mı ?

Lahana Kürü Zayıflatır mı

Bu yazımızın konusu Lahana Kürü Zayıflatır mı? tabi kür denilince ilk akla gelen isim ise Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, bu makalemizde Lahana Kürü nasıl yapılır ve faydaları ile birlikte kilo verdirir mi.Kış aylarında insanlar genellikle hareketsiz kaldığı için kilo alımı daha kolaydır.Yaz aylarına daha zayıf bir şekilde olmak için muhteşem bir kür olan Lahana Kürü tabi tüm bu bilgileri başta İbrahim Saraçoğlunu dikkate alarak hazırladık.

Lahana Kürü Faydaları Nelerdir

Öncelikle kesinlikle zayıflama üzerinde etkisi olduğu söyleniyor.Hatta Sibel Can’ın da bu kür ile zayıfladığı söyleniyor.
Vücutta ki biriken toksinlerin atılmasın konusunda sizlere yardımcı olacaktır.
Varis ile birlikte bacaklarda oluşan velöz yetmezliğine iyi geliyor.

Geceleri uyku apnesi şikayetiniz varsa bu kür ona da iyi geliyor.
Kan şekeriniz sürekli yüksek seyrediyorsa Lahana Kürü ile birlikte daha dengeli hale geliyor ve düşürdüğü söyleniyor.
Aynı zaman da kansere karşı da bir kalkan görevi görüyor özellikle mide kanseri ve kolon kanseri için önemli olduğunu İbrahim Saraçoğlu belirtiyor.

Lahana Kürü Nasıl Yapılır

Biz yine İbrahim Saraçoğlunun söylediği kür tarifine göre bu kürü sizlere daha basit bir şekilde anlatmaya çalışacağız.

Tarife geçmeden önce Lahana‘nın en değerli kısmı üzerinde ki kalın yapraklarıdır bunu kesinlikle atmayın.
İki tane lahananın en dış yaprağını alın ve 3 bardak suyla birlikte 15 dakika boyunca kaynatın.
Kaynama esnasında kabın ağzının kapalı olması daha faydalı olacaktır.Su kaynamaya başladıktan sonra Lahanayı içine atmanız gerekiyor bundan son dakika tutmaya özen gösterin.
Günde 1 adet bu işlem yeterlidir.Gün içerisinde bu 3 bardağı bitirebilirsiniz.
15 Gün kullandıktan sonra 5 gün ara verdikten sonra bir 15 gün daha kullanmanız tavsiye ediliyor.Yılda bu kürü iki kez uygulamanız tavsiye ediliyor.

Lahana Kürü Zayıflatır Mı ?

Lahana Kürü Lahananın içerdiği en önemli maddeler kükürt, klor ve iyottur (iyot içermesinin yanında iyot emilimini azalttığını hatırlatmak gerekir). Bunu içermesi sebebiyle suyu içildiğinde bağırsaklarda bulunan artık maddelerin atılmasını sağlar ve mukozayı temizler. İçildikten sonra eğer gaz problemi yaşanıyorsa bunun sebebi bağırsaklardaki mukozaya yapışmış artıkların atılmasını sağlarken ortaya çıkan gazlardandır.
Aynı zamanda diğer bir konu da yine yazımızın başında bahsettiğimiz toksin atıyor diye bilgi vermiştik.Bu toksinleri nasıl atıyorsunuz terleme ile İbrahim Saraçoğlu bu kür uygulandığı dönemde
yağlı bir şekilde terleme yaşanacağını söylüyor bu terlemeler ile vücuttaki toksinlerin atıldığını da belirtmek gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by admin

Proxeed Plus Sperme Faydaları Nelerdir ve Yorumları

HHS Çay Ağacı Yağlı Şampuan ve Kullanıcı Yorumları