in

Vicium D3 Faydaları , Kullananlar

Vicium D3 son zamanların gıda takviyesi bakımından en merak edilen ürünüdür.Özellikle hamileler arasında kullananlardan yorum bekliyoruz.Tabi ki gebelik çok hassas olunması gereken bir dönemdir.Lütfen kendi kararınız doğrultusunda böyle gıda takviyesi daha olsa hiç bir kapsül kullanmayınız.

Vicium D3, TedaFarma ilaç firmasına ait bir gıda takviyesi olan ürün 60 tablet içeren ambalajlarda satılmaktadır. Her tablet 250 mg kalsiyum içermektedir. Ana etken madde D3 vitaminidir. İçerikte sıralanmış maddelerin sağlayabileceği hizmetleri sunabilir. İlaç değildir. Vicium D3 kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 56 TL’den başlayan fiyatlarla.

İçeriği:

  • D3 Vitamini
  • Çinko
  • Magnezyum
  • Kalsiyum

Vicium D3 Özellikleri:

  • Her tablet 1000 mg Kalsiyum barındırmaktadır.
  • Çinko oranı tablet başı 15 mcg olup Magnezyum seviyesi ise 250 mg’dir.

Kullanımı:

  • Sabah – akşam tok karnına bol su ile içilir.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer gıda takviyelerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Genel olarak gıda takviyesi özelliği olarak tüketilen ürünlerin kilo aldırdığı söyleniyor.Bu üründe de böyle bir soru ve konu merak ediliyor.Vicium D3 kilo aldırır mı ? Bunun kesin bir yanıtı bulunmuyor.Bu biraz da yapısal olarak ele alınması gereken bir konu fakat tüm gıda takviyelerinde olduğu gibi iştahınız açabilir.

Vicium D3 Ne İçin Kullanılır : Özellikle D3 vitamin ana maddesi demiştik.Bu konuda eksiklik olduğunda kullanılabilir.Hamilelerde ise içeriğinde ki magnezyum ve D vitamini olmsı nedeniyle doktor tarafından tavsiye edildiğinde kullanılmalıdır.
Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

One Comment

Leave a Reply
  1. Merhaba, ben gebeliğimin 16. Haftasından beri kullanıyorum. Covid sonrası doktorum tavsiye etmişti. Bana enerji verdi, kendimi iyi hissetmemi sağladı,kemik agrilarimi geçirdi, kilo alma problemim olmadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Prowomen Ne İçin Kullanılır , Kullananlar

Saç Biti Temizleme İlacı Pedikap Kullananlar