in

Prowomen Ne İçin Kullanılır , Kullananlar

Kadınlara özel üretilen bir gıda takviyesi ürünü Prowomen neden kullanılır.Özellikle hamile kalmak isteyen kadınlar son günlerde bu gıda takviyesini bir hayli araştırmaya koyuldular.Öncelikle Prowomen 30 şase kullananlar değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Özellikle Prowomen‘in bu kadar çok kadınlar arasında konuşulmasının sebebi takviye edici gıda özelliğinin yanında çocuk sahibi olmak isteyenler arasında konuşulan yumurta kalitesini arttırdığı söylentisi.Böyle bir etkisi olduğu resmi olarak kanıtlanmamış olsada içeriğinde ki bitkisel ürünlerin katkısı olduğu yorumu çıkıyor.Özellikle kadın doğum doktorlarının hastalarına kullanabilirsiniz söylentisi ile daha derin bir araştırma gerektiği belirtmemiz gerekiyor.

Tüm bu bilgiler ışığında ise sizlerin yorumları ve görüşlerini çok önemsiyoruz.Özellikle doktor tavsiyesi üzerine bu ürünü kullanan ve hamile kalan var mı ? yorumlarınızı bekliyoruz.

Satış Fiyatı 140 liradır.

Hamile Kalmayı Kolaylaştıran İlaç Var Mı Videomuzu izleyebilirsiniz.

Prowomen Nedir Neden Kullanılır

Sadece kadınlar için Almanya mensei’li üretilen bir gıda takviyesi ürünüdür.İçerisinde güçlü bitkisel takviyeler bulunuyor.Neupharma ilaç firması tarafından üretiliyor.Aşağıda detaylı olarak verdiğimiz besin tablosunu inceleyebilirsiniz.Bununla birlikte L-Arjinin, Çinko, B ve C vitaminleri açısından zengin yapıdadır.


Servis Miktarı: 4 gram (1 saşe)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 30
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Inositol 500 mg **
L-Arjinin 0.25 g **
Koenzim Q10 200 mg **
Vitamin E 110 mg **
Vitamin C 75 mg **
Çinko 15 mg **
Niasin 10 mg **
Vitamin B1 5 mg **
Vitamin B2 3 mg **
Vitamin B6 3 mg **
Beta Karoten 5 mg **
Selenyum 75 μg **
Vitamin D3 10 μg **
Astaksantin 1 mg **
Folik Asit 400 μg **
Vitamin B12 10 μg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.

Nasıl Hazırlanmalı ve Kullanılmalıdır?

İçerisinde 30 adet Saşe bulunuyor.Yani 30 günlük kullanıma uygundur.
Bir saşe Prowomen yaklaşık olarak 150 ile 220 ml sıvı ile karıştırılmalıdır.Buda yaklaşık olarak bir su bardağı diyebiliriz.
Su veya tercih edilen meyve suyuna karıştırılarak tüketilebilir.Taze sıkım olması tercih edilmelidir.
Günde bir kere ve aç karnına kullanmak daha faydalı olabilir.
Prowonen portakal aromalı şeklindedir bu bilgi kullanım tercihinizi değiştirebilir.

Önemli Hatırlatma: Bu ürünü doktor tavsiyesi üzerine kullanıyorsanız en doğru kullanım şeklini ve hazırlanışını size söyleceyecektir.

Özellikle kadınlar kulübü sitesinde yaygın olarak duymanız mümkün fakat sizin kullanım amacınız hamile kalmak içinse buna uygun zamamlar olabilir.Doktorunuza ne zaman kullanılır sorusunu kesinlikle yöneltiniz.

Yan Etkileri:
İçeriğinde ki maddeler her ne kadar takviye edici özellik olsada bazı önemli ve olası yan etkileride bulunuyor.
Prowomen ilaç değildir, gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz. Hipotansiyon veya hipertansiyon, kalp, karaciğer, tiroid hastalığı, psikiyatrik hastalık, depresyon, astım, herhangi bir anemi formu, anksiyete bozukluğu, nöbet bozukluğu, aritmi gibi herhangi bir sağlık durumunuz varsa, prostat durumu veya MAO inhibitörü veya başka reçeteli ilaç (lar) kullanıyorsanız bu ürünü kullanmayın. Kalp krizi riski taşıyan kişilerde kullanılması tavsiye edilmez. 18 yaşından küçükler, için kullanımı uygun değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Epimedium Force Ne İçin Kullanılır, Kullananlar

Vicium D3 Faydaları , Kullananlar