in

Paserol Kullanımı ve Kullananlar

Takviye edici özelliği olan Eroğlu İlaç Sanayisi tarafından üretilen Paserol hakkında bilgiler vereceğimiz bu yazımıza hoşgeldiniz.Burada yer alan tüm bilgiler Eroğlu İlaç Sanayi sitesinden temin edilerek hazırlanmıştır.
Söz konus ilaç satışı yine aynı firma tarafından yapılmaktadır.Biz sadece bilgi amaçlı bu yazıyı oluşturduk.
Konu başlıklırımız
Paserol Nedir ve Kullanımı
Paserol İçeriği
Paserol Kullanıcı Yorumları ve Kullananlar umarız ki faydalık olacaktır.Yazımıza geçmeden önce sizde bu ürünü kullananlardan birisiyseniz bize görüşleriniz yorum olarak yazabilirsiniz.

Paserol Nedir ve Kullanımı


Aşağıda içeriğini verdiğimiz bitkilerden elde edilerek üretilmiştir.Eroğul İlaç Sanayisi tarafında Şubat 2018 de Buluş patenti alınmıştır yine söz konusu bu firmanın iddia etttiğine göre
Prostatit, Kronik Prostatit ve BPH rahatsızlıklarının iyileştirilmesine yönelik bitkisel kompozisyon kullanım yönetimi “ yazmaktadır.Daha detaylı bilgi için https://erogluilac.com/ sitenini ziyaret edebilirsiniz.
Bu tarz kapsülleri kullanmadan önce mutlaka hekiminize danışınız.

İçeriği
Paserol’un bitkilerden elde edildiğini belirtmiştik.Aşağıda yer alan bitkile karşı bilinen bir alerjiniz varsa kullanmayınız.

Peryavşan (Teucrium Polium)
Aynısafa (Calendula Officinalis)
Dikenli İncir (Opuntia Ficus Indica)
Ardıç (Juniperus Communis)

Gebeyseniz veya böyle bir şüpheniz bulunuyorsa bu ve benzeri ürünleri kullanmayınız.Böyle bir ilaç kullanmadan önce kadın doğum doktorunuza mutlaka danışınız.
İlaç değildir.

Nasıl Kullanılır

Yine Üretici firma sitesinden edindiğimiz bilgiler de kullanımı şöyledir;
Günde üç öğünden yarım saat önce ikişer kapsül bol su ile içilmelidir. Toplam 6 kapsül uygun olup dozu aşmayınız. Serin yerde muhafaza ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eşkina Balık Taşı Nedir? Nasıl Kullanılır ve Kullananlar

Melisa Otu Nasıl Kullanılır , Neye İyi Gelir