in

Eşkina Balık Taşı Nedir? Nasıl Kullanılır ve Kullananlar

m ziyaretçilerimize merhaba,size Eşkina Balık Taşından bahsedeceğim,son zamanlarda çok sık duyulan ve böbrek taşı sorunu olanlara karşı iyi geldiği iddia edilen bu taşı size anlatmaya çalışacağız.Sizde Eşkina Balık Taşı hakkında bir bilgi sahibiyseniz yazı sonunda bize yorumlarınız gönderin.

Eşkina Balık Taşı Nedir

İlk olarak bu taşa adını veren Eşkina bir balıktır.Ülkemizde ki denizlerde çok sık rastlanılan bir tür değildir.
İşte bu balığın kafasının iki yanında seramiğe benzeyen iki adet taş bulunmaktadır.Bu taşın eritilerek içilmesiyle böbrek taşı aynı zamanda kumu ağrısız
ve yan etkisiz bir şekilde düştüğü iddia ediliyor.Böylece Eşkina Balık Taşını kullananlar doğal yolla bu sorunlarından kurtuluyor.
Böbrek taşı sancısı çok zorlu ve ağrılı bir süreçten oluştuğunu biliyoruz.Bizim de ilk kez duyduğumuz bu yöntemle bu taşlardan kurtulduğunu söyleyen kullanıcılar bulunuyormuş

Nasıl Kullanılır

Temin ettiğiniz balık taşlarını cam bardağın içerisine koyunuz. 1 adet limonu bardağın içerisine sıkınız ve ağzını kapatınız. (Doğal Maden Suyu’ da ilave edebilirsiniz) -Aç karna limon içmek mide rahatsızlığı verecekse 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ilave edilebilir- 1 gün buzdolabında bekletiniz. Sabah aç karna idrara çıktıktan sonra taşları süzerek limon suyunu içiniz. Taş her gün yenilenen limonla takriben 7-10 gün içerisinde eriyecektir. Her sabah erimeyen taşlar üzerine tekrar limon sıkınız ve yine 1 gün bekleyerek ertesi gün aynı işlemi tekrar ediniz.

2. Kullanım Yöntemi
Taşlar büyükse yada hızlı sonuç almak istiyorsak günlük 2 yada 4 taş demir havanda bir miktar dövülerek cam bardağın içerisine alınız ve üzerine 1 adet limon sıkılarak ilave edilir güzelce eriyene kadar karıştırılıp ağzı kapatılıp buzdolabında 24 saat beklettikten sonra sabah aç karna idrara çıktıktan sonra karıştırılarak içilir. Taşlarınız bitene kadar bu işlem tekrarlanır. Mide rahatsızlığı olanlar karışıma içmeden önce zeytinyağ ilave edebilir.

Eşkina Balık Taşı Kullananlar

Açıkcası bize doğrudan ulaşan bir kullanıcı bulunmuyor.Bu nedenle fayda sağladığı konusunda net bir bilgimiz yok.Fakat siz değerli ziyaretçimiz bu Eşkina Balık Taşı kullanıp deneyimlediyseniz,
alt kısımdan yorum olarak yazabilirsiniz.Böylece diğer kullanıcılar bu durumdan faydalanmış olacaktır.

Son Söz: Bu yazımızda Eşkina Balık Taşı hakkında bilgi vermeye çalıştık.Nasıl Kullanılır, Kullanıcı Yorumları ve Ne İşe Yarar gibi soruları inceledik.Umarız ki faydalı bir içerik olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dr Dermiss Güneş Kremi Kullanımı ve Kullananlar

Paserol Kullanımı ve Kullananlar