in

Dr Dermiss Güneş Kremi Kullanımı ve Kullananlar

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte güneş kremi ürünlerine olan ilgi de haliyle artmış durumda.Bu ürünlerden bazılarını www.ilaccesitleri.com sitemizde tanıtmaya çalışıyoruz.Bu makelemizde ise Dr Dermiss Güneş Kreminin kullanımı ve kullananların yorumlarıdır.

KULLANIM
Kullanım Şekli:Güneşe maruz kalmadan yaklaşık 20 dakika önce Dr.DerMiss Güneş Kremi kullanınız. Güneşten korunmanın devamlılığını sağlamak için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız.Özellikler:Optimum düzeyde UVA ve UVB koruması sağlayan Dr.DerMiss güneş kremi, güneşin cilt üzerindeki zararlı etkilerinden korunmanıza yardımcı olur. Yoğun formülü sayesinde cildinizi nemli tutar. Hızlı emilir, beyaz renk ve tortu bırakmaz. Su bazlıdır, kıl köklerini besleyici etki göstermez.

ÖZELLİKLER
Optimum düzeyde UVA ve UVB koruması sağlayan DR: DERMİSS güneş kremi, güneşin cilt üzerindeki zararlı etkilerinden korunmanıza yardımcı olur. Yoğun formülü sayesinde cildinizi nemli tutar. Hızlı emilir, beyaz renk ve tortu bırakmaz. Su bazlıdır, kıl köklerini besleyici etki göstermez.

UYARILAR
Ürünü göz çevresine uygulamayınız, göz temasından kaçınınız, teması durumunda bol su ile yıkayınız. Ürün kullanımı ile meydana gelebilecek istenmeyen bir etkiyle karşılaşılması veya yutulması durumunda doktora danışınız. Ürünü çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

AKTİFLER
Octocrylene, Octyl Methoxycinnamate (Ethylhexyl Methoxycinnamate), Benzophenone-3, Butyl Methoxydibenzoylmethane (Avobenzone), Panthenol, Tocopherol.

İÇERİK
Aqua, Octocrylene, Octyl methoxycinnamate, Benzophenone-3, Cyclopentasiloxane, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Urea, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Glycerin, Phenoxyethanol, Ceteareth-25, Panthenol, Tocopherol, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Fragrance, Ethylhexylglycerin.

Dr Dermiss Güneş Kremi Özelikleri

* Paraben içermez
* UVA + UVB filtreli, güneşin zararlı ışınlarından korur
* 50+ SPF Yüksek koruma
* Suya uzun süre dayanıklı
* Dermatolojik olarak test edilmiştir

Size Dr Dermiss Güneş Kremi kullanımı ve nasıl kullanılması hakkında bilgiler aktarmaya çalıştık.Sizde bu ürünü kullananlardan birisiyseniz bize yazınız.Yorumlarınız bizim için oldukça değerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dr Barbara Sturm Göz Kremi Kullanımı ve Yorumlar

Eşkina Balık Taşı Nedir? Nasıl Kullanılır ve Kullananlar