in

Dr Barbara Sturm Göz Kremi Kullanımı ve Yorumlar

Değerli takipçilerimiz sitemizde bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz makale bulunuyor.Yine bilgi edinme konusunda faydalı olacağını düşündüğümüz bir konu ile bu yazımızı sizlere sunuyoruz.Dr Barbara Sturm Göz Kremi hakkında detaylı bilgiyi aktarmaya çalışacağız.Tabi öncesinde yine doğru kaynakların harmanlamasıyla oluşturduğumuzu hatırlatmak isteriz.Sadece yerli değil yabancı kaynaklardan da yararlanıyoruz.

İlgilenenler kesinlikle duymuş olabilir Dr.Barbara Sturm kozmetik tıp alanında uzman bir hekimdir.Ürün adını buradan alıyor olabilir.Yaşlanmanın ilk belirtilerinden birisidegöz çevresinde oluşan kırışıklıklar ve belirgin bir şekilde görülen torbalardır.Bunlara karşı iddialı olduğunu belirten bir hekim ve ürünü Dr Barbara.Genel olarak bu hekim güzellik ürünlerinde yaşlanmaya karşı olarak üretmektedir.Dr.Barbara Sturm Göz Kremini yakından tanıyalım.

Barbara Sturm Göz Kremi Hakkında Bilgiler

-Tam adıyla Dr Barbara Sturm Eye Cream
-Gözaltında oluşan torbaların giderilmesinde yardımcıdır.
-Göz çevresinde oluşan kaz ayaklarının gözle görülür şekilde giderilir.
Göz Kaz Ayağı Nedir ? Gözlerimizin dış köşelerinde oluşan kırışıklıklara kaz ayağı ismi verilmiştir. Genelde mimiklerimizi kullanırken, gülerken, kaş çatarken, kısaca çoğu yüz ifadesinde kendini çok rahat belli eden ince uzun çizgilerdir.
-Yaşlanmaya karşı etkilidir.
-Göz çevresinde oluşan lekelenmelere karşı iyi bir savaşçıdır.
-Aynı zamanda söz konusu bölgede sıkılaştırma yaparak şişlikleri azalmak amacıyla Purslane ve Skullcap ile özel olarak geliştirilmiştir.
-Cildin nemi tutmasına yardımcıdır.

İçeriği:
Omega 3 Yağ Asitleri
Macadamia Tohum Yağı
Sitrik Asit, Şeker Pancarı
Altın Kök Ekstresi
Semiz Otu Ekstresi, Omega Lipitleri
Lactobacillus ve Saccharomyces Maya Kompleksi

!Sentetik kokulardan ve parabenlerden arıntılarak üretilmiştir.Mineral yağlarda içermez.

Nasıl Kullanılır: Cildi temizledikten sonra sabahları kullanın. Göz çevresindeki hassas cilde nazikçe uygulayın.

Fiyatı: Göz çevresinde etkili olan ve yaşlanmaya karşı etkili olan bu ürün fiyatı ise Yurt dışında 140 dolar civarındayken ülkemizde ise genel olarak 600 Liradan satışa sunulmuştur.

Dr Barbara Sturm Göz Kremi ile İlgili Yorumlar

Öncelikle siz değerli ziyaretçilerimizin kullanıcı deneyimleri bizim için çok değerlidir.Bu nedenle Dr Barbara Sturm Göz Kremi kullandıysanız tecrübelerinizi bizimle yorum şeklinde paylaşınız.
Bu sayede diğer ziyaretçilerimiz ile oluşan etkileşimden faydalanacaktır.
Yazımızın sonuda gelirken göz çevresi için bir ürün hakkında genel bilgiler aktarmaya çalıştık. Sitemiz www.ilaccesitleri.com da buna benzer kategoride içerikler bulunuyor.Dilerseniz alt linkimizden kısaca bir göz atabilirsiniz.

Cilt ve Güzellik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burdock Root Kapsül Kullanımı ve Kullananlar

Dr Dermiss Güneş Kremi Kullanımı ve Kullananlar