in

omep hexal nedir ne işe yarar

 

 

Mide yanmasına karşı ilaç OMEP® HEXAL 20 mg mide asidi salgılanışını etkili ve sürekli bir şekilde bloke eder. Midedeki asit miktarı azalır ve yanma önlenir.

Mide ekşimesini güvenilir bir şekilde durdurur

Uzun süreli etki gösterir

İyi uyum gösterilebilir

Etkin madde Omeprazol

Etkin madde Omeprazol proton pompası engelleyicisi olarak adlandırılan maddelerden biridir. Proton pompası midedeki mide asidinin salgılanışından sorumludur. Midede ne kadar proton varsa, mide içindeki yiyecek karışımının asit oranı o derecede yüksektir.

OMEP® HEXAL 20 mg etkisini böyle gösterir – mide yanmasında tercih edeceğiniz ilaç

 

Vücuda uyumlu olan mide yanması ilacı OMEP® HEXAL 20 mg etkisini tam da mide yanmasının oluştuğu noktada göstermektedir: OMEP® HEXAL 20 mg proton pompasının çalışmasını kalıcı bir biçimde bloke etmekte ve böylece aşırı asitli mide özsuyunun salınışını azaltmaktadır. Yemek borusunun tahriş olmuş olan iç cidarı iyileşme olanağı bulur, şikayetler mide yanması ilacıyla hızlı ve güvenilir bir biçimde kaybolur. Antasitler ile kıyaslandığında OMEP® HEXAL 20 mg midedeki pH-değerinin daha uzun süreli olarak yüksek kalmasını sağlar. OMEP® HEXAL 20 mg ile mide yanması tedavisi hakkında daha fazla bilgi için bakınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by Ayşe Topçu

Gerginlik Baş Ağrısı Nedir?

Evde Cilt Maskesi Nasıl Yapılır?