in

Lipogel Nasıl Kullanılır , Kullananlar Yorumları

Zayıflamak isteyenler için biraz daha farklı bir yöntem olan Lipogel, diğer adlarıyla Lipo Gel, Lipo Jel, Lipojel,  nedir ? nasıl kullanılır ve kullananalardan yorumlar nelerdir.Öncelikle farklı bir yöntem olarak adlandırdığımız için ne için kullanılır ve nedir sorusu akıla geliyor.Özellikle kadınlar külübü ve ekşi sözlük sitelerinde bir çok yorum bulunuyor.

Lipogel Nedir ?

Üreticisi tarafından tam olarak zayıflama jeli olarak adlandırılıyor.Çalışma şekli ise deri üzerine sürüldüğünde deri altı yağlarına etki ederek zayıflamaya yardımcı olduğu belirtiliyor.Mikro kapsüller vücuttaki atılamayan kütlesel yağlara yapışır ve rejenerasyon ile onları bölerek deri yoluyla vücuttan en kısa sürede atılacak şekilde reaksiyona sokar.


Lipogel vücudun hangi bölgelerinde kullanılır?
Yüz bölgesi
Karın bölgesi
Kol bölgesi
Bacak bölgesi
Göğüs bölgesi
Basen bölgesi
Bu 6 bölge de kullanıma uygundur.

Resmi üreticisi her ne kadar spor ve diyet yapmadan kullansanız bile zayıflayabileceğiniz belirtilsede bu sağlıklı bir yol olmayabilir.Bunun için en doğrusu uzman bir hekime başvurmanuz gerekiyor.
Diyet ve spor kilo verme sürecinde olmazsa olmazlarındandır.Bu ürün ilaç değildir. Tedavi edici özelliği yoktur.

Fiyatı 90 liradır.

Lipogel Nasıl Kullanılır

Zayıflamak istenilen bölgeye günde iki kere sürülmesi belirtiliyor.Sürülen bölgenin temiz ve kuru olmasına özen gösteriniz.Ayrıca Lipogel südükten sonra yıkama ve durulama yapmayınız.
Yan Etkileri: Diüretik madde olan kafein içeriği çok sık kullanıldığında cildin nemini azaltmaktadır. Bu nedenle cildin nemlendiricilerle desteklenmesi gereklidir. Kafeine karşı alerjiniz var ise kullanmayınız.

Lipogel Kullananlar Yorumları : Bu ürünü kullananlar değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.Özellikle ürünü kullanıp memnun olanların nasıl kullandığını merak ediyoruz.Çünkü bu ürünü 1 aydır kullandığı halde hiç bir etkisini görmeyen ve şikayet eden bir çok kullanıcı bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anne Sütünü Artıran 5 Besin

Dermaderm Sivilce Tedavi Kremi Kullananlar