in

Dermaderm Sivilce Tedavi Kremi Kullananlar

Dermaderm Sivilce Tedavi Kremi Nasıl kullanılır  ve kullananlar ne diyor.Sivilce tedavisinde kullanılan bir çok ürün bulunuyor.Bunlardan biriside Dermaderm Sivilce Tedavisidir.Doktorunuz size tavsiye edebilir.

Sivilce yani akne problemi en çok karşılaşılan cilt rahatsızlıklarındandır. Genelde ergenlik çağında başlayan bu problem tedavi edilmediği takdirde kalıcı izler bırakabilir. Derinin yağ oranının yükselmesi ve fazla yağın temizlenmesi nedeniyle oluşan sivilceler iltihaplı şekilde oluşarak daha sonrasında siyah leke haline dönerler. Yüz, göğüs, sırt, boyun, omuz bölgesinde görülen bu problemden en etkin korunma yolu cildin sık temizlenmesi ve gerekli nemlendirilmenin yapılmasıdır. Cildin temizlenmesi sonucu atılan tabaka ciltte tahrişe, kuruluğa sebep olabilir. Etkin nemlendirme ile cildi rahatlatmak ve onarmak mümkündür. Dermaderm Sivilce Tedavi Kremi ile cildin tahriş olmasını engelleyen bakımı sağlar. Cilde TeaTree(Çay ağacı) özleri ile etkili bakım ve onarım sağlar.

Dermaderm Sivilce Tedavi Kremi Özellikleri

Arındırılan sivilceli cildin etkin şekilde nemlendirilmesini ve bakımı sağlayan Dermaderm Sivilce Tedavi Kremi ile cildinizde daha sağlıklı bir yapı elde edebileceksiniz.

– Bitkisel özleri ve doğal bileşimi ile P.Acne bakterisine karşı savaşır.
– TeaTree(Çay Ağacı) özleri içeren bileşimi ciltte sivilce oluşumu önlerken cildi arındırır ve korur.
– Antiseptik özelliği ile ciltteki bakterilere karşı uzun süreli koruma sağlar.
– Cilt kuruluğu ve tahriş yapmayan bitkisel özleri ile cildi korur.
– Cildi yenileyici ve tazeleyici etki sağlayan yapısı ile ciltte sağlıklı bir görünüm sağlar.

Dermaderm Sivilce Tedavi Kremi Kullanım Şekli

Temizlenmiş kuru cilt yüzeyine nemlendirici bakım yapması sağlanır. Elimi arttırmak için hafifçe masaj yaparak uygulayınız. Arzu edilen zamanda kullanılabilir.

Dermaderm Sivilce Tedavi Kremi İçeriği

Dermaderm Sivilce Kremi formülasyonunda %5 TeaTree(Çay ağacı ekstresi) bulundurur. Ayrıca formülünde bulunan AloeVera, Pantenol ve Allantoin sayesinde sivilcelerin neden olduğu tahrişlerin giderilmesinde önemli rol oynar, cildi rahatlatır ve ferahlatır.

Dermaderm Sivilce Tedavi Kremi ürünü 50 mg’dır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lipogel Nasıl Kullanılır , Kullananlar Yorumları

Dermoskin Celeritt Kullanımı ve Kullananlar