in

Dermoskin Celeritt Kullanımı ve Kullananlar

Cilt lekelerine karşı savaşci bir krem olarak bilinen Dermoskin Celeritt nasıl kullanılır ve kullananların yorumları,Cilt lekelerinizden şikayetçiyseniz piyasada kullanabileceğiniz bir çok marka ve ürünü bulunuyor.Bunlardan birisi de Dermoskin Celeritt kremidir.Tüm cilt kremlerinde olduğu gibi etkisini görebilmek için belirli bir zaman boyunca kullanılması gerekiyor.
Fakat sorunlu bir cildiniz varsa veya bazı maddelere karşı alerjiniz biliniyorsa içeriğinde ki maddeleri öğrenin ve kremi öyle kullanın.

Kullanım Şekli: 

Her sabah temizlenmiş yüz, boyun ve ilgili cilt bölgesinde dairesel hareketlerle ince bir tabaka halinde uygulanır.

İlk sonuçlar uygulamanın 3.-4. haftasında görülmeye başlar.

Ancak en iyi sonuç için 4-6 ay boyunca kullanılması önerilir.

Güçlü güneş korumaya ihtiyacı olan kişilerde yaz mevsiminde Dermoskin SPF 50 ürünü ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Uyarılar

Göz ile temas ederse bol su ile durulayınız. Etkinliğine ve raf ömrüne zarar vermemek için, kullanım sonrasında ürünün kapağını açık bırakmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Güneş koruma olarak kullanıldığı takdirde, güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce sürünüz. Ürün kullanıldığında dahi güneşte uzun süre kalmayınız ve ürünü sık sık tekrarlayınız. Güneş ışınlarının dik açı ile geldiği öğle saatlerinde korunmasız güneşe çıkmayınız.

Dermoskin Celeritt Fiyatı: İnternet üzerinden de satın alabileceğiniz bu kremin satış fiyatı ise 80 liradan başlayan fiyatlarla.İnternet siteleri ile birlikte eczanelerden de temin edebilirsiniz.
Dermoskin Celeritt kullananlar değerli ziyaretçilerimiz görüşlerini bizimle paylaşabilirler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dermaderm Sivilce Tedavi Kremi Kullananlar

Epimedium Force Ne İçin Kullanılır, Kullananlar