in

Formula 7 Plus Kapsül Kullanımı, Kullanıcı Yorumları

Kilo vermek her ne kadar iyi bir  diyet , spor ile birlikte sağlam bir irade gerektirsede.Kilo sorunu olanlar bir arayış içine giriyorlar.
Formula 7 Plus‘ta bu kategoriye örnek olarak gösterelen ürünlerden birisidir.Formula 7 Bitkisel Gıda Takviyesi Vejetaryen Kapsül
olarak adlandırılaibilir.

Bir kutu içerisinde 60 adet kapsül bulunmaktadır.Kullanım tavsiyesinde günlük iki kapsül kullanılması belirtilmiştir.Böylece bir kutu Formula 7 Kapsül 1 aylık kullanıma yetmektedir.


Formula 7 Kapsül İçeriği:
L-Carnitine
Krom
Funda Yaprağı
Tere Tohumu
Zencefil
Yeşil Çay
Coenzim Q10
İçermektedir.İçerik olarak zengin görüntüsünün yanında tamamen bitki ağırlık olması dikkat çekmektedir.İçeriğinde yer alan bu maddeler arasında vücudunuzun alerjisi olduğu bir madde varsa kullanmamanız önerilir.Bu ürünlerin diyetisyen onayı alarak kullanılması daha kolay hedefe ulaşmaya yardımcı olacaktır.

Kullanımı:
Formula 7 Kapsülü günde 2 kapsül olarak yemeklerden sonra ılık su ile kullanılması önerilir. Ürünle birlikte uygun bir diyet ve düzenli ancak hafif bir egzersiz programı uygulanması önerilir. Bilinen bir ilaç etkileşimi olmamasına rağmen ilaçlarla birlikte kullanımlarından önce bir hekime danışılması önerilir. Hamile ve 18 yaşından küçükler için kullanımı uygun değildir.

Formula 7 Kapsül kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

progestan fitil

Progestan Fitil Kullanımı Nasıl Kullanılır ve Kullananlar

Bebeklerde Sık Görülen İsilik Hakkında Bilmeniz Gerekenler