in

El yanıkları Doğal Yanık Giderme

Elim yandı nasıl geçer.? Elim yandı ne yapmalıyım.? El yanıklarına doğal çözüm.? El yanıklarına karşı önlemler.? El yanık acısı nasıl giderilir.?

Günümüzde pek çok kişi çeşitli sebep ya da kazalarda buhar, sıcak su, ates vb. çeşitli sebeplerden yanıklarla karşı karşıya kalabiliryor. Bu gibi olası kazalara doğal çözümler ile acısını ve gerçekleşen yanık sonrası iyileştirme adına sizlere bir kaç doğal tedavi yöntemlerini göz önüne getirmek istiyoruz. 

Poşet Çay: Herkezin bildiğ bildiğimiz poşet çayı 2  3 poşetini bir kabın içerisinde soğuk su içine dardırın. Sonrasında pamuk yardımı ile hafifçe masaj yapar gibi ovalayın. Çayın içerisindeki, maddeler cildinizi rahatlanmakla birlikte yanıklara iyi gelmektedir.

Aloe Vera: Aloe Vera içerisindeki maddeler cildi ferahlatması ile birlikte yanıklarada iyi gelmektedir. Aloe Vera özlü doğal kremler de yanıklarınıza iyi gelecektir. 

Soğan Suyu: Bir soğan suyu yapısından dolayı yanıklara iyi gelen bir doğal çözümdür. Bir soğanı kesin ve keser kesmez hemen suyunu sıkarak yanık bölgeyi sağan suyu ile ıslatın. Soğan suyu yanılarınızı iyileşme süresini hızlandıracaktır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by admin

Doğum Kontrol Hapı Kullanımı ve Çeşitleri

At Kestanesi Kremi Ne İşe Yarar?