in

At Kestanesi Kremi Ne İşe Yarar?

Kestane 3

Günümüzde pek çok bitkisel ürünün faydaları halk arasında dolaşmaktadır. At kestanesi kremi mucize faydaları son zamanlarda pek çok konuşulmaktadır.

At kestanesi kremi ne işe yarar?
At kestanesi kreminin faydaları saymakla bitmez. Günümüzde pek çok hastalığın tedavisinde olumlu etki yaparak ağrıları ve şişikleri önlemektedir. At kestanesi hangi ağrılara iyi gelmektedir? Aklınıza hangi ağrı geliyor baş mı boyun mu sırt mı? Aklınıza gelen neredeyse tüm ağrılarınıza iyi gelmektedir.

Hemoroid ve damar şişmeleri gibi çeşitli hastalıklara da iyi geldiği bilinen at kestanesi kremi masaj jeli olarak da bilinmektedir.
Bel ağrısı, boyun ağrısı, migren ağrısı, kadınlarda adet sancısı ve sayamadığımız bir çok bölgesel ağrıya iyi gelmektedir. Aynı zamanda boğaz ve boyun ağrısına da iyi geldiği bilinen at kestanesi kremi, kokusuyla burun açıcı özelliği taşımaktadır. Boğaz ağrınız için at kestanesi kremini masaj yaparak uygulayınız.

At kestanesi kremi nasıl sürülmelidir?


At kestanesi kremini ağrıyan bölgeye masaj şeklinde uygulayarak sürebilirsiniz. Örneğin baş ağrınızın hangi bölgede yoğun bir şekilde sancılandığını tespit edip o bölgeye masaj şeklinde uygulayabilirsiniz. Baş ağrınızın hafiften yok olduğunu hissedeceksiniz. Kullanıcıların bu kremi kalıcı olarak ağrılara iyi geldiğini düşünmemesi gerekmektedir. Bu krem geçici olarak ağrıyan bölgede bir rahatlık hissi vermektedir.

İçerisinde bulunan ferahlatıcı madde sayesinde ağrılarınızın hissiyatı azalmaktadır. Kremi sürdükten sonra tekrar ağrıyacağını unutmayınız. Her şeye rağmen şiddetli ağrıları aile hekiminize başvurarak onun size önereceği tıbbi ilaçları kullanınız. Yazımızda bulunan öneriler bilgi amaçlıdır. Günümüzde pek çok bitkisel ürünün faydaları halk arasında dolaşmaktadır. At kestanesi kremi mucize faydaları son zamanlarda pek çok konuşulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by admin

El yanıkları Doğal Yanık Giderme

Abortus (Düşük) Neden Olur? Tedavisi Belirtileri ve İlaç Çeşitleri Nelerdir?