in

Bölgesel zayıflama egzersizleri

BÖLGESEL ZAYIFLAMA EGZERSİZLERİ

Bölgesel zayıflama genellikle kadınların cilt tiplerine bağlı olarak problem yaşadıklarını konulardan bir tanesidir. Doğum ve sonrasında ortaya çıkan bölgesel kilolar bölgesel zayıflama egzersizleri ile üretilmektedir. İstenmeyen kilolardan ve özellikle de bölgesel olarak ortaya çıkan kötü görüntüden kurtulmak için birçok egzersiz yöntemi bulunmaktadır. Bölgesel zayıflama denildiğinde özellikleri göbek bölümü akla gelmektedir.

Bölgesel zayıflama hareketlerinden bir tanesi mekik bir ikincisi ayakta durarak bacaklarınızın doğru eğilerek sağ elinizi sağ dizinize bildirecek şekilde sol elinizi de son dizinize de görecek şekilde sırayla belirli tempoda hareket yapmak bölgesel zayıflamada göbek eritme hareketlerinden ikincisidir. Göbek göbek eritme hareketleri arasında bacakların yana açmak ve evde uzun bir oklava yardımıyla boynumuzun üzerine koyarak belinizden aşağısı sabit kalacak şekilde kıpırdamadan üst tarafınıza sağa ve sola doğru dönmek ve bu hareketi hızlı bir şekilde yapmak bölgesel göbek eritme egzersizleri olarak bilinmektedir. Bölgesel kalça eritme hareketleri arasında da birçok yöntem kullanılmaktadır. Bölgesel zayıflama hareketleri belirli periyotlarla belirlenen saat içerisinde gerçekleştirildiğinde muhteşem etki göstermekte ve istediğiniz ideal kiloya rahatça erişebilmeniz de sağlamaktadır.

Bölgesel zayıflama egzersizleri gerçekleştirirken tükettiğimiz besinlerde oldukça önemlidir. Egzersiz esnasında belirli bir listeye bağlı kalmak ve diyet uygulamak da kilo kaybetmenize hızlandırmak da ayrıca kalori yakımını artırmaktadır. Bölgesel zayıflama egzersizleri ile birlikte dengeli ve düzenli beslenmek eve dönüş yapmazsan muhteşem ve mucizevi bir etki göstermektedir. Başta kadınlar olmak üzere bölgesel zayıflatan egzersizler birçok kişinin işine yaramaktadır. İstediği fit görünüme ulaşmasını sağlamaktadır. Zayıflamak yalnızca fit bir görünüm sağlamak için değil sağlıklı bir yaşam sürmek ve içten dışa sağlığa kavuşmak için de oldukça önemlidir. Ağır bir vücut hem kemik hem de kas yapısına zarar vermekte özellikle de dizilerde ya da ayaklarda erken yaşlanmaya sebebiyet vermektedir. Bölgesel zayıflama problemi yaşayan kadınlar şikayet ettikleri bölümler için birçok hareketi gerçekleştirebilmek de göbek eriten hareketler kalça inceltme hareketleri bacak inceltme hareketleri ile istedikleri ideal görünümü ulaşabilmektedir.

 

 

 

Bölgesel zayıflama egzersizleri uygulanırken öncelikli olarak ısınma hareketleri yapılmalı ve böylece vücut biraz esneyip genişledikten sonra hareket edilmelidir. Aksi takdirde kaslarda problemler meydana gelebilir ve hareketler fayda sağlamak yerine liflerinize ve kaslarınız da zedelenmeye neden olabilir. Bölgesel zayıflama egzersizleri yalnızca ileri yaştaki kişiler uygulama sürelerinde kısaltmaya gidebilirler ve kendilerine daha uygun egzersiz yöntemleri ile daha sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olabilirler.

Göbek eritmek isteyenler için normalden fazla çocuğunun sarf edilmesi gerekmektedir. Kilo problemi yaşayan birçok kişi başka kadın olmak üzere en çabuk yağlanan ancak en zor eriyen kısımlardan biri olan göbekle sorun yaşamaktadır. Karın bölgesinde hızlı kilo vermeyi sağlayan bölgesel zayıflama egzersizleri kişilerin sağlıklı bir görünüme sahip olmalarını sağlamaktadır. Bölgesel zayıflamayı sağlayan egzersizler de bir mekik diğeri sırt üstü yere uzanarak bacaklarınızın gündüz bir biçimde yukarıya kaldırmak olmaktadır. Bu karın kaslarının çalışmasının sağlarken karnınızda zorlanma ve yanma hissinin duyarsınız karın çevirme hareketi de belinizden itibaren vücudumuzun kasar ve böylece karın çevirme hareketi bölgesel zayıflama egzersizler arasında yerini almaktadır. Ters mekik uygulaması şeklinde tüm hareketler göbek eriten bölgesel zayıflama egzersizleri arasında yerini almakta ve bu uygulamaları belirli periyotlarla her gün sırasıyla gerçekleştirmek ve her geçen gün bir kaç tane hareketini daha sayısını artırmak daha hızlı kilo vermeyi sağlarken kalori yakımını hızlandırır. Özellikle de diyet listeleri ile birlikte hızlı ve sorunsuz bir şekilde kilo vermeyi sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by Ayşe Topçu

Kaşları gürleştiren yöntemler

İktidarsızlığa iyi gelen besinler