in

Acuvue Advance Lens Kullananların Yorumları

Merhabalar,bu yazımızın konusu Acuvue Advance Lens,hakkında genel bilgiler fiyatı kullanıcıların yorumları gibi bir çok konuda size bilgi vermeye çalışacağız.

Acuvue Advance Lens Hakkında Bilgiler

Hydraclear teknolojisi kullanılarak üretilmiş kontakt lenslerden olup görme bozukluklarına göre ayarlanabilir yapıdadır. Oksijen geçirgenliği sağlayarak göz sağlığına zarar vermez. Konforlu kullanım imkanı sunar. Acuvue Advance Lens kullananlar değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.Acuvue ADVANCE hydraclear teknolojisi iceren, uv-a ışınlarını %90, uv-b ışınlarını %99 oranında filtreleyen 2 haftalık kontakt lenstir.

Fiyatı:

1 kutuda 6 adet lens vardır.Bir kutunun fiyatı  ise  ortalama olarak 59,90 dan başlayan fiyatlarla satışa sunulumuştur.7

Sitemizde daha önce yayınladığımız Göz Taşı Hastalığı Makalemizi mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz

Acuvue Advance Lens Kullananların Yorumları

Bir çok  siteden bu ürüne ait yorumları okuyabilirsiniz.Biz ise Ekşisözlük sitesinden bu ürün hakkında yapılan yorumlara bir göz atalım.

diğer markalara göre pahalı bir lens.
fakat öyle güzel bir lenstir ki bu,saatlerce bilgisayar başında hiç rahatsız olmadan oturabilirsiniz.
10.07.2008 16:56 tarihinde   natnan   tarafından

kullandığım en kötü lenstir.
4-5 yıldır lens kullanıyorum daha önceleri; ilk olarak souflon 55 uv olan lensi kullanmıştım herhangibir sorun yoktu fakat o bitince lens almak üzere gittiğim optik air optix aqua’ yı önerdi. ondan da gayet memnundum bikaç sene kullandım vs. ama en son bc değerimin 8.7 olduğunu öğrendim ve air optixin bc değeri 8.6 idi. ben de uygun bc de bir ürün kullansam daha iyi diye düşünüp bu lensi alma gafletine düştüm. almaz olaydım gerçekten 2-3 günde deforme oluyor makyaj kalıntıları lense yapışıp çıkmıyor çok temiz kullanmama rağmen. şuan yeni paketi açıp kullanalı 1 hafta dolmamıştır ama bulanık görüyorum resmen. zaten kullanım süresi de 2 haftalık diye geçiyor hiç ekonomik de değil. biter bitmez air optix’e döneceğim.
asla tavsiye etmiyorum paranıza yazık.

11.04.2014 11:14 tarihinde  herhangibirisi tarafından


Değerli ziyaretçimiz sende bu ürün hakkında yorum yazabilir ve görüşünü bizimle paylaşabilirsin.

Diğer makalelerimizi Alerji ve Ağrılar kategorisinden okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hamilelikte Vitamin Hapı

Cosmed Akne Kontrol Jeli Kullanımı Ve Kullanıcı Yorumları