in

Wartner Siğil Dondurucu Kullanımı ve Kullananlar

Vücudumuzda özellikle el ve ayak bölgesinde çıkan siğiller bazen gerçektende can sıkıcı olabiliyor.Hem görüntü olarak hem de ağrı yapması bakımından hemen kurtulmamız gereken bir rahatsızlık durumudur.
Bunun için piyasada bir çok tedavi edici özelliği olan sprey, krem vs bulunuyor.Bunlardan farklı olarak biz Wartner Siğil Dondurucu hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Öncelikle Siğil Nedir ve Neden Olur:

Siğiller, cildimizin üst tabakasına bir virüsün yerleşmesi sonucu ortaya çıkan, iyi huylu deri kabartılarıdır. Siğile neden olan virüslere HPV (human papillomavirus) denir. Bir şekilde cildinizde kesik ya da yaralanma olduğunda bu virüslerden birini kapma olasılığınız yükselir.
Siğillerin çoğu zararsızdır ama virüs kaynaklı oldukları için son derece bulaşıcıdır. Siğile doğrudan temas etmek ya da siğile değen başka bir şeye temas etmek, virüsün yayılmasına neden olabilir. Ellerde, parmaklarda ve ayaklarda sık görülür.

Wartner Siğil Dondurucu

DMEP gaz karışımı ile elde edilmiş bir siğil ilacıdır. Siğillerin köklerinden itibaren -50 derecelik ısıya maruz bırakılarak kurutulmasına yardımcı olur. Ev ortamında kolayca uygulanabilir.

Ambalaj içerisindeki uygulama süngerini aplikatörün çubuğuna yerleştiriniz.
Elde edilen süngeri tüpün başlığına yerleştiriniz.
Yirmi saniye bekleyiniz.
El siğilleri için 20, taban siğilleri için 40 saniye boyunca sorunlu alana bastırınız. Bu baskı esnasında hafif düzeyde bir acı – yanma – soğuma hissine sahip olabilirsiniz. Bu tamamen doğaldır.
Siğil iki hafta içerisinde kısmen ya da tamamen giderilmemiş olur ise tekrar aynı uygulamayı yapınız.

Sizde Wartnet Siğil Dondurucu kullandıysanız değerli yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Davines Nourishing Nasıl Kullanılır ,Kullananlar

Yağ Yakıcı Özelliğe Sahip Besinler

Doğum Kontrol Hapları Kilo Aldırır Mı?