in

Valmont Göz Kremi Kullanımı, Kullananlar

Valmont Göz Krem faydaları özellikleri kullanımı ve kullananların yorumları bu yazımızı oluşturacak konu başlıklarıdır.Yaşlanmaya başlı olarak göz çevresinde bazı istemediğimiz durumlar ile karşılaşabiliriz.
Valmont Göz Kremini özel İsviçre kliniği Valmont üretiyor.Bu süreç içerisinde detaylı bir araştırma yaptıklarını söyleyebiliriz.Oldukça etkili olduğunu belirtenler bulunuyor.
Yaşa bağlı olarak cildin kendini yenileme yeteneği azalır.Hücre yenilenmesi uzun süreler alır bu süreç içerisinde cilt dışarıdan baklıdığında yorgun ve sarkık bir şekilde görünür.Tabi göz bölgesi vucüttaki en hassas bölgelerin başında geliyor.Haliyle bu belirtiler göz çevresinde daha fazlasıyla görülüyor.İsviçre merkezli Valmont şirketi bunlara karşı çalışmalar yapıyor bu kremin iyi geldiğini belirtiliyorlar.

Özellikleri

Hassas göz bölgesi için hafif, zengin emülsiyon yağlı değildir ve cilt tarafından hızla emilir. Emülsiyon, hassas cildi korur, nem kaybını telafi eder ve Hücre Asal Kompleksi ile cilt hücrelerinin işlevini aktive eder. Hoş ışık dokusu, yayılmasını kolaylaştırır. A vitamini ve son derece etkili bir peptit kokteyli ilk kırışıklıklara ve yorgun cilde karşı koyar.
Aktif içeriklerin AWF kompleksi sayesinde, İfade Hattı Düşürücü Göz Faktörü I göz çevresinin cildini canlandırır ve onu temel besinlerle besler. Valmont göz jeli formülasyonu bir tripeptit içerir. Cilt dokusunu minderler, kırışıklıkları ortadan kaldırır.
Valmont Sıkılaştırıcı Kaldırma Düzeltici Göz Faktörü II, bazal membranın bir maya özü ile birleşmesini destekler, kırışıklıkların derinliğini azaltır ve konturları sıkılaştırır.
Menopoz sırasında hormonal dalgalanmalar da göz bölgesinin cildini etkiler. Valmont Dermo Yapılandırma Master Eye Factor III, göz bölgesindeki yaşa bağlı derin kırışıklıkları, soya ve yabani yam kökünden elde edilen ek fitoterollerle kompanse eder.

Kullanımı: Hergün sabah ve akşam olmak üzere temiz cildinize sürünüz ve parmak uçlarıyla masaj yaparak iyice yediriniz.
Fiyatı: Yaklaşık olarak 500 Lira civarında bulmanız mümkündür.Yurt dışı fiyatı 150 Euro civarındadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Melisa Otu Nasıl Kullanılır , Neye İyi Gelir

Biberon Çürükleri Diş Yapısını Bozuyor

İnfatrini Mama Kullananlar , Ne İşe Yarıyor