in

Sakal Çıkarıcı Serum

Merhaba öncelikle bu yazımızı  okuyan erkek ziyaretçilerimizi çok yakından ilgilendiren bir konu hakkında bu makaleyi yazmayı çok düşündük.Fakat gelen taleplerden de aslında bu konuda bilgi sahibi olmak isteyen  bir çok okur olduğunu görünce böyle bir yazıyı hazırlamaya kadar verdik.

Erkeklerde sakal bırakma modası çoktan beridir var olan bir moda haline geldi diyebiliriz.Sık sakal ve seyrek sakal isteyenler farklı modellerle denemeler yapıyorlar.Biz bu yazımızda sakal çıkarıcı bir özelliği de olan bir üründen bahsedeceğiz.iHair Sakal Serumundan başkası değil

iHair Sakal Serumu

Nedir:Öncelikle bu ürün sakallarınızın  köklerine uyguladığı vitamin ve bakımla güçlenmesini sağlıyor böylece saha sıklaşması sağlanıyor.Ayrıca güçlendirici özelliği olduğu için de daha güçlü ve gür sakallarınıza kavuşuyorsunuz.

Nasıl Kullanılıyor: Öncelikle bu serumu kullanmadan önce bir hatırlatma yapalım.Eğer hiç bir şekilde sakalınız yoksa veya hiç çıkmadıysa bu ürün size fayda sağlamayabilir.Böyle bir durumdaysanız öncelikle bir uzman hekime başvurmanız gereklidir.Çünkü bu durumun hormanal sebeplere dayanması olağandır.
iHair Sakal Serumu, sakal köklerine uygulamış olduğü besleyici ve güçlendirici özellikleri ile daha kuvvetli olmasını sağlıyor böylece sakalsız olan bölgece gözle görülür bir artış gözlemleniyor.
Temiz ve kuru  cildinize uygulamanız gerekiyor.yaklaşık 30 sayine boyunca elinizle masaj yaparak  uygulayın.Daha sonrasında ise kesinlikle yıkamayın sıvı hiç bir şeyle temas etmeyin.Yaklaşık olarak 4 saat sonra ise durulama işlemini yapabilirsiniz.

Bu ürünü kullandıysanız veya merak  ettiğiniz her hangi bir durumu aşağıda yorum olarak bizlere yazabilrsiniz.Sizin görüşlerinizi önemsiyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Primolut N Kullananların Yorumları

slimline-tea

Slimline Tea Nasıl Kullanılır Kullananlar