in

MENEKLİN 600 Mg AMPUL

 

Meneklin 600 miligram IM 4 ampul satış fiyatı 22.56 kuruş

Meneklin 600 miligram içeriğindeki etken madde klindamisin meneklin 600 miligram mikroorganizmaların ürüner sistem, yumuşak doku, deri ve solunum yolu enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılarak erişkinlerde hafif ve orta dereceli enfeksiyonlarda günde 4 kez enjeksiyon yöntemiyle düşük dozda uygulanabilirken ağır ve yoğun enfeksiyonlarda erişkinlerde günde 4 kez 300 ile 450 miligram arasında kullanılabilir.

 

Vücudu kinolon karboksilik asit türevleri karşı duyarlı olan kişilerde bu ilacın kullanılması uygun değildir ve yanlış uygulama nedeniyle merkezi sinir sistemlerinde kafa travmalarında ve iltihaplanmalarına kullanıma uygun değildir.

Bu ilaç kullanılırken bakterilerin neden olduğu ağır enfeksiyonlar içeriğindeki etkin maddeler sayesinde etkisiz hale getirilir ve ağır solunum yolu enfeksiyonları başta olmak üzere diğer bakteriyel enfeksiyonlarda kullanılır.

Enjeksiyon yöntemi ile vücuda aktarılan bu ilaç birçok dozda üretilmiş olup sizler gerekli muayenelerden geçtikten sonra doktorunuzun tavsiye ettiği dozda ilacı kullanabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by Ayşe Topçu

ASİST C 300 Mg TOZ İÇEREN SAŞE

CALPOL ATEŞ DÜŞÜRÜCÜ 50 Ml