in

ASİST C 300 Mg TOZ İÇEREN SAŞE

ASİST C 300 MİLİGRAM/900 MİLİGRAM TOZ İÇEREN SAŞE

Etkin madde olarak içeriğinde asetilsistein askorbik asit bulunan ASİST C 900 miligram-300 miligram toz içeren şase vücudun farklı bölgelerinde yoğun şekilde bulunan balgamı parçalamak ve kıvamını azaltarak dışarıya atılmasını kolaylaştıran toz ilaçtır.

Soğuk algınlığı solunum yolu iltihaplanması tedavisi ve balgam oluşumunun azaltılmasında tercih edilen Bu ilaç balgamın sulandırılarak öksürükle birlikte dışarıya atılımını kolaylaştırır. Ciğerlerde ve nefes borularında oluşan balgamın kolayca parçalanmasını ve kolayca atılmasını sağlayan bu ilacı geceleri almak yerine sabah kullanılmaya başlanması gerekmektedir. İlacın kullanımı ile birlikte artan öksürük balgamın dışarı atımını kolaylaşır ve böylece ciğerler ve nefes boruları oluşan balgamdan kurtulur.

Dozu ve kullanım şeklinin ayarlanması doktor tarafından yapılmalıdır. Dikkat edilmesi gereken bazı yan etkileri bulunmaktadır. İlacı kullanırken sizler de böyle belirtiler oluştuysa derhal ilacın kullanımını bırakıp doktorunuza başvurmalısınız. Bu yan etkiler ve dudaklarda yüzde ve boğaz yollarında şişlik, karın ağrısı, kurdeşen, nefes alma güçlüğü gibi yan etkilerdir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by Ayşe Topçu

Babi-x Zen Bitkisel Şurup

MENEKLİN 600 Mg AMPUL