in

Hızlı Zayıflamanın Kolay Formulü

SADECE SABREDİN VE ÜÇ GÜN AKŞAM YEMEĞİ YERİNE BUNU YİYİN

Sağlıklı yaşamı birçok insan yaşam tarzı haline getirmiştir. Vücut yenilenmesi, spor ve sağlıklı beslenmeye alışmış insanların bundan uzak durmaları veya vazgeçmeleri çok zor olmaktadır. Düzenleme beslenmeyi hayatlarının bir parçası haline getiren insanlar oldukça sağlıklı bir şekilde hayatlarına devam etmektedirler. Fakat bazen yoğun iş tempoları veya bazı aksilikler dolayısı ise bu sağlıklı yaşam aktivitelerini yapamayabilirler. Bazen sağlıkları bazen ise zamanları buna elverişli olmayabilir.

Bunun yanında pek çok insan ideal kilo sonra ulaşmak için çaba sarf etmektedir. Kilo vermek insanları hem sağlığına kavuşturur hem de morallerini düzelterek özgüven sahibi birer birey olmalarını sağlamaktadır. Bazı insanlar çalışma hayatları dolayısı ile hareketsiz kalabilirler. Bu hareketsizliğin üzerine bir de düzensiz beslenme eklendiğinde insanlar farkında olmadan fazla kilolar alabilirler.

 

Ve bu düzensizliği bir dur diyemediklerinden aldıkları fazla kilolarında önüne geçemezler. Böyle bir durum yaşamak istemeyen insanlar birçok yollara başvurmaktadır. Bazen insanlar spor yapmaya üşenir piyasadaki zayıflama ürünlerinin kullanmayı tercih ederler. Fakat bu ürünlerin içerisinde bulunan kimyasallar nedeniyle hepsi çok sağlıklı değildir. Sağlıklı olan ürünlerde çok yüksek fiyatlı olabilirler. Bunlar için baktı ve alım gücü olmayan insanların yardımcısı doğal besinlerdir. Büyük paralar harcamadan sağlıklı birer vücut dinleyici karışım yapabilirler. İnsanların yenilenmek için kürlerini artık evlerinde yapabiliyorlar. Bunun için günlük hayatta da kullanımına birkaç tane doğal besin yeterli olmaktadır. Uygun fiyat ile satın alabileceğiniz bu besinler ile hem sağlıklı hem de bütçenize uygun karışımlar hazırlayabilirsiniz. Bu karışımlar ile hem vücudunuzu yenilerken hem de güne daha dinç ve sağlıklı başlamanızı sağlayabilirsiniz. Hazırlayacağınız bu sebze suyu karışım ile sağlıklı olurken bir yandan da hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Midesinde sorumlu olan ağrı çeken insanlar için de bu sebze suyu karışımı tavsiye edilmektedir.
Sebze suyu karışım için gerekli olan malzemeler
-Üç yaprak beyaz lahana
-½ Limon suyu
-½ Havuç
-1/3 pancar
-Göz kararı kadar zeytinyağı
Karışımın hazırlanışı
Lahana, pancar ve havuç doğrandıktan sonra bir kabının içine koyulur. Kendi damak zevkinize göre bu sebzelerin yakıştırdığınız çeşitli baharatlar ve yeşillikleri de bu sebzelerin üzerine ilave edebilirsiniz. Daha sonra sebzelerin sularını salması için limon suyu üzerlerine eklenir ve güzelce karıştırılır. Son olarak da göz kararı zeytinyağı ilave edilir. Yapılan karışım bir miktar kaynatıldıktan sonra artık içmeye hazır hale gelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by Ayşe Topçu

Karbonat Ve Limon İle Mucizeler Yaratın!

Göbek Yağlarını Eriten Doğal Karışım