in ,

Göbek Yağlarını Eriten Doğal Karışım

YATMADAN ÖNCE BU İÇECEĞİ İÇİN VE GÜN BOYU YEDİĞİNİZ HER ŞEYDEN ARININ
Yemek yemek temel bir ihtiyaç olduğu gibi pek çok insan tarafından büyük bir zevkle yapılan bir aktivitedir. İnsanlar gün içerisinde birçok besin tüketmektedir. Bu besinlerin hepsi yararlı olmayabilir. Bazen ihtiyaçlarından fazla besinleri vücutlarına alabilirler. Veya hareketsiz kalındığında bu besinleri yakamadıkları için bunlar kiloya dönüşmektedir. Fazla kilo ise her insanı rahatsız etmektedir. Alınan bu fazla besinler bel ve basen bölgelerinde yağlanmaya sebep olmaktadır. Vücuttaki fazla yağlanma sağlık açısından bana birçok sorunu beraberinde getirmektedir.

Yağlı yiyecekler ile kalp hastalıklarına yakalanma riskini artmaktadır. Damar tıkanıklıklarına yol açmaktadır. Bunlardan başka fazla kilo ve ağır yemekler yüksek tansiyonu da tetiklemektedir. Yükselen tansiyon ile beyin kanaması geçirme olasılığı da kendini göstermektedir. Diyabette bu kilolarla beraber gelen hastalıklardan bir tanesidir. Vücuttaki fazla kilo ve ağırlaşma iskelet sistemine da zarar vermektedir. Ağırlaşan vücudu taşıyamayan bel ve bacaklarda ağrılar, hatta ben fıtığı görülmektedir.
Kilo vermenin en sağlıklı yolu spor yapmaktır. Fakat bazen insanlar çalışma hayatlarından dolayı spor yapmaya vakit bulamazlar. Kilo vermek isteyen insanların spor dışında da yardımcısı olan bazı yöntemler vardır. Özellikle göbek bölgesindeki yağlanmadan kurtulmak isteyen insanlar için bazı karışımlar vardır. Piyasada satılan kimyasal ürünlere başvurmadan evde kendi imkanlarıyla yapacakları bu ürünler ile kilo vermek oldukça kolay olacaktır. Pek çok insanın evinde bulunan ve fazla maliyetli olmayan ürünler ile yapacağınız karışım sayesinde gün içerisinde tükettiğiniz fazla besinlerden dolayı yağlanmanızı engelleyebilirsiniz. Bu karışım sayesinde hem göbek bölgesindeki yağlardan kurtulurken hem de kendinizine vakti artırabilirsiniz.

 


Bu karışımı hazırlamak için gerekli olan malzemeler
-Bir adet kabuk tarçın veya bir çay kaşığı toz tarçın
-Bir çay kaşığı üzüm veya elma sirkesi
-Bir adet limon
-Bir yemek kaşı rendelenmiş zencefil
-Yarım demet maydanoz
-½ Litre su
Karışımın hazırlanışı
Gerekli olan malzemeler bir kap içerisine alınır ve bu kalp içerisindeki ürünler blendar yardımıyla güzelce karıştırılır. Blender ile karıştırılan bu malzemeleri iyice ezilmesi ve birbiri içerisine geçmesine dikkat edilmelidir. Blender ile karıştırma işi bittikten sonra karışımı nasıl hazırlanmış bulunmaktadır. Hazırlanan karışım her gece yatmadan önce tüketilebilir. Bu karışım sayesinde hızlı bir şekilde kilo vermenizi göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by Ayşe Topçu

Hızlı Zayıflamanın Kolay Formulü

Yumurtanın İçindeki Garip İplik Nedir?