in

Diox Tea Kullanıcı Yorumları

Diox Tea zayıflama çayı,hakkında bilgiler , yorumları nelerdir, kullananlar ne diyor ve genel bilgileri sizlere aktaracağız.

Diox Nasıl Kullanılır

Sabah ve akşam yemeklerinden 1 saat önce 1 bardak sıcak su içerisine 1 paket (sachet) diox tea çayını açıp dökünüz ve karıştırınız. Normal poşet çay gibi birkaç dakika bekledikten sonra afiyetle içiniz.
Ürünün etkileşimi bol su ile artacaktır. Su içmeye özen gösteriniz.

İçeriğinde Neler Var

Brokoli
L-Carnitin
Gojiberry
Saw Palmetto
Yoğurtotu
Pirinç kabuğu
Ekinezya
Biberiye Ekstraktkları bulunmaktadır.

Yan Etkileri ve Uyarılar

UYARILAR Son kullanma tarihi geçmiş olan ve ambalajı bozuk olan ürünlerimizisatın almayınız. Çocukların ulaşamayacağı serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Güneş ışığından ve sıcaktan koruyunuz.

İLAÇ DEĞİLDİR. GIDA TAKVİYESİDİR. Takviye edici gıdalar, normal beslenme yerine geçmez. Tavsiye edilen günlük kullanım dozajını aşmayınız . İlaç değildir, hastalıkların önlenmesinde veya tedavi edilmesinde kullanılamaz. Kalp ve tansiyon hastalarının doktor kontrolünde kullanması tavsiye edilir.

Diox Tea Kullananları Yorumları:

Öncelikle değerli ziyaretçilerimiz yorumlarınız bizler için çok değerlidir.Hemen yorumunuzu onaylayıp yayına alıyoruz.Diox Tea hakkında ki görüşlerinizi de önemsiyoruz.Eğer bu ürünü bir dönem kullandıysanız tecrübelerinizi bizimle paylaşın.Unutmayın ki biz bir etkileşim sitesiyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dexday 50 mg

Dexday 50 MG Kullananlar

Cialis 5 Mg Kullananlar