in

Cleocin Kapsül Ne için Nasıl Kullanılır Kullananlar

Cleocin kapsül NASIL KULLANILMALIDIR.

Cleocin kapsül çeşitli dozlarda yaş grubuna göre doktor tavsiyesi ile kullanılmaktadır. Aşırı doz kullanımı yada sürekli kullanımı kişilerde çeşitli enfeksiyonlara yol açabileceğini sakın unutmayınız. Yaş grubuna göre çocuk, yetişkin ve yaşlı olmak üzere çeşitli dozlar önerilmektedir.

Çocuklarda: Çocuklarda genellikle 6 saat aralıkla 3 ile 6 mg arasındadır ve bu kararı ise tamamen doktorun sizlere verecektir. Aşırı kullanılması çocuğunuz sağlığına olası etkiler gösterebilmektedir.

Yaşlı ve yetişkinlerde: Yetişkinler ve yaşlılarda başlıca bir doz kısıtlaması bulunmamaktadır. Yalnız kendi isteğinize göre doktorunuzun belirtmiş olduğu doz ve süre zarfları dışında kullanımlar sakınmalısınız.

Cleocin KAPSÜL HANGİ TEDAVİ YÖNTEMLERİNDE KULLANILIR.

* Zature, bronşit ve solunum yolları enfeksiyonlarında.

* Abse, Akne, Selulit ve deri enfeksiyonlarında.

* Kemik ve eklem iltihaplarında.

* Diş eti iltihap, abne ve çeşitli enfeksiyonlarında.

* Kulak, bademcik, boğaz gibi üst solunum yolları enfeksiyonlarında.

* Kadınlarda üreme sistemleri yollarındaki enfeksiyonlarda.

Cleocin KAPSÜL DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER.

Aşırı kullanılması, sürekli kullanılmaya devam edilmesi, ciddi sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Kesinlikte doktorunuzun önerisi ile doktorunuz belirttiği doz ve zaman aralığı içerisinde kullanılmalıdır. Doktor tavsiyesi olmadan kullanılması sakıncalı olduğunu belirtmek isteriz. Siz değerli Cleocin kullanıcılarımızdan konu altında yer alan yorum bölümünden değerli görüşlerini alabilir, diğer farklı kullanıcılarımıza, Cleocin hakkında öneri, görüş ve fikirlerinizi konu altındaki yorum kısmından diğer farklı kullanıcılarına sunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by admin

DAGLEX 500mg Nedir Yan Etkileri ve Kullananlar

Deri Hastalıkları Çeşitleri Belirti ve Tedavileri