in

Beaucros Kırışıklık Bandı Kullanımı ve Kullananlar

Merhaba arkadaşlar bu makalemizde kırışıklıklarından şikayeti olanlar için bir üründen bahsedeceğiz.Tam olarak Beaucros Kırışıklık Bandı belki de size uygun bir ürün olabilir.
Nasıl Kullanılır, Faydaları Nelerdir ve kullananlar ne diyor.

Öncelikle fiyatı 455 Tl’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur.

1 Kutuda 1 Paket 1 Pakette 2 Band

İçindekiler:

Hyalüronik asit, EGF Hidrolik Bant. Kore’de üretilmistir.

Beaucros Kırışıklık Bandı Hakkında

Bugün, Dünden Daha Genç Görünün”

Ürünümüz Türkiye’nin önde gelen spa ve güzellik merkezlerinde “Mucize Maske” olarak sunulmaktadır. Beaucros Kırışıklık Bandı’nın aktif bileşenleri yalnızca, Nobel Ödülü de alan, EGF ve hyalüronik asittir. Aktif bileşenler derinin alt tabakasına ulaştığı anda erimeye ve etkinliğini çalıştırmaya başlar.Mikrostrüktür şekline getirilerek (saçın ¼ kalınlığında) bandın üzerine yerleştirilen hyalüronik asit ve EGF, cildimizdeki doğal nem ile birleştiğinde cildin derinliklerine iletilen aktif bir bileşen haline gelmektedir. Tek bir Beaucros Kırışıklık Bandı kullandığınızda bir şişe esansın içindekiyle aynı miktarda hyalüronik asit ve EGF cilt tarafından emilmektedir. Aktif bileşenler hedef bölgeye ulaşacağı için cilt hemen iyileşmeye başlayacaktır.

Koruyucu veya suni katkı maddeleri içermez

%100 oranında Fransız Soliance’ın en kaliteli nemlendiricisi (hyalüronik asit) ve EGF’den (epidermal büyüme faktörü) oluşur ki bu madde cildin nemlenmesine ve zarar görmüş cilt hücrelerinin iyileştirilmesine etkin biçimde fayda eder.

Nasıl Kullanılır?

1. Yatmadan önce yüzünüzü temizledikten sonra kuru ellerle paketi yırtın ve şeffaf ambalajın içinden bantları çıkartın.

2. Beyaz koruyucu filmi dikkatle soyun. Yumuşak mikrostrüktürlere dokunmayın.

3. Bandı iyileştirmek istediğiniz bölgeye koyup sıkıca yapıştırın.

4. Bandın ortasını parmaklarınızla birkaç defa dikey darbelerle itin.

5. Bantları sabah çıkartın.

Önemli Hatırlatma!

1. Bantları uçtan uça ovarak YAPIŞTIRMAYIN, üstten dikeylemesine bastırın.

2. Aktif bileşenin etkisinden maksimum düzeyde faydalanmak ve emilimini sağlamak için bantları iki saat kadar bırakın. Uygulama açısından en iyi zaman uyku zamanıdır. Maksimum fayda için bantları uyumadan önce yapıştırın.

3. Bantları yapıştırdıktan sonra çıkartıp tekrar yapıştırmayın. Tedavinin sonuna kadar banta dokunmayın.

4. Çeşitli komplikasyonlara sebebiyet vereceğinden bantları makyajlı yüze uygulamayın.

5. İlk uygulamada biraz rahatsızlık hissedebilirsiniz ama endişelenmeyin. 5-10 dakika içinde rahatsızlığınız geçecektir.

Mikrostüktür

Biyoçözünür Mikrostrüktür nedir?

Biyoçözünür mikrostrüktürel teknoloji, gelişmiş bir transdermal iletim sistemidir”

biyoçözünür mikrostrüktürler, vücuda karışabilen yüksek moleküler materyaller ile mikrostrüktür formunda katılaşabilen aktif bileşenlerin bir kombinasyonudur. Bunlar fiziksel olarak stratum corneum’a (üst derinin en dış tabakası) nüfus eder, bileşenleri etkin biçimde deriye ileterek ciltte gözle görülür değişimler yaratırlar.

DAB (Damlacıkla Hava Üfleme) Tekniğinin Avantajları

Geleneksel mikro-molding metodu, materyalin akma direncine bağlı olarak genellikle kusurlu mikrostrüktüre sebep olur. Isıtma işlemi de aktif bileşenin bozulmasına sebep olabilir.

DAB Tekniği, kontrollü hava üfleme ile tek bir mikro iğnede tek bir damla oluşturmak için gerekli miktarda polimer uygulayan dünya çapında kabul görmüş teknolojik bir metottur. 

(US8545741 patenti ABD’de kayıtlıdır, bunun yanı sıra Kore’de kayıtlı olan 12 patent bulunmaktadır.) 

Aktif bileşenler hedef noktaya en iyi şekilde iletilir çünkü tamamlayıcı Mikrostrüktür Şekli ve yüksek dayanım açısından fazlasıyla yüksek bir geçirgenliğe sahiptir.

Klinik Deneyin Sonuç Özeti

4 haftalık kullanımın ardından ciltteki rahatsızlıklarda genel olarak iyileşme, cildin esneklik kazanması ve sıkılaşması gibi pozitif sonuçlar gözlenmiştir.

Deneklerin hiçbirinde cilt tahrişi ve beklenmedik bir durumla karşılaşılmamıştır.

(Referans: Certified Clinical Test Institute Dermapro, 2013)

Beaucros Kırışıklık Bandı’ndaki mikrostrüktürlerin cilt tarafından emiliminin hyalüronik asit ve EGF gibi cildi güvenli biçimde nemlendiren bileşenlerden oluşması sonucunda ortaya büyük ölçüde tatmin edici bir sonuç çıkmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yağ Yakıcı Özelliğe Sahip Besinler

Doğum Kontrol Hapları Kilo Aldırır Mı?

Meteospasmyl 40 Kapsül Ne İçin Kullanılır