in

At Kestanesi Spermi Etkiliyor Mu ?

Merhabalar değerli okurlarımız.Bu makelemiz de size At Kestanesinden bahsedeceğiz bir çok fadası muhakkak vardır.Fakat bizim ele alacağımız konu ise daha çok Spermdeki etkisi  üzerine olacak.Bu etkiler nelerdir kısaca bahsedeceğiz.Yazımıza başlamadan önce
bu konunun resmi belgelere dayanmadığını kullananların yorumları neticesine dayandığını belirtmek isteriz.Yani kesin bilgi için uzman hekime sormanız gerekiyor.Fakat 2010 yılı içerisinde yapılan bir araştırmada sprem kalitesi üzerinde ki etkileri saptanmıştır.İlaç değildir.

Öncelikle Sperm kalitesi , hızı ve hareketi etkileyen bazı unsurlar bulunuyor.Tabi öncelikle bir sperm testi yapılmasının gerekliliği burda ortaya çıkıyor.Ne zaman sperm testi yapılıyor.1 yıl düzenli ilişkiden sonra çocuk sahibi olamayan erkekler için sperm testi isteniliyor.
Sperm testi sonuçlarına göre nedenlerini öğrenme şansınız bulunuyor.Bununla alakalı bir makale hazırlığı içerisindeyiz.Sitemize eklediğimiz zaman bu yazımızın sonuna ekleyeceğiz.O yazının konusu Sperm Testi Sonuçları Yorumlama olacaktır.

Erkeklerde sperm konusunda önemli olan 3 olay vardır.Belirttiğimiz gibi hereket hızı, sayısı ve kalitesi bunları etkileyen en önemli bulgu ise varikoseldir.Yani sperm üretimin yapıldığı yerdeki damarların genişlemesi yani varisleşmesi ile sperm etkilenmektedir.Peki at kestanesi ile nasıl bir ilişki bulunuyor.

Varisler kadınlarda ve erkeklerde yaşam kalitesinin düşmesine neden olabilmektedir. At kestanesi ile varis problemlerinize çare bulabilirsiniz. At kestanesi kan dolaşımını düzenlediği için, varis oluşumuna ve damar çatlağına iyi geldiği söyleniyor.Buradan hareket ile kullananların iyi geldiğine inanılıyor.İnternet üzerinde çeşitli tarifleini bulabilirsiniz.

Fakat At Kestanesinin tablet formunda olanlarıda eczanelerde satılıyor,hangisinin daha etkili olduğunu bizim söylememiz güç dilerseniz aktar veya eczaneden detaylı bilgi alabilirsiniz.At kestanesini aktarlarda bulabilirken , tablet şekline olanı eczanelerden temin etmeniz mümkün.Bazı at kestanesi markaları da bulunuyor sizler için yaptığımız araştırmalara göre bazı markalar ve fiyatları şöyle:

Çeşitleri, Markaları:

  • Balen V3 At Kestanesi Kapsül 37 TL
  • Avicenna At Kestanesi Kapsül
  • Betadon At Kestanesi Kapsül
  • Yeşilex At Kestanesi Kapsül
  • GNC At Kestanesi Kapsül
  • Talya At Kestanesi Kapsül
  • Gökçek Şifa At Kestanesi Kapsül

Kullanımı: En doğru bilgiyi aldığınız yerdeki yetkliyi sorarak öğrenebilirsiniz.Tablet formunda olanı için ise günde bir tane su ile tüketilmelidir.

Sprem için At Kestanesi Kullananlar yorumlarınızı sitemiz bırakalabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Serelys Tablet Kullananlardan Yorumlar

Bebeklerde Gaz Giderisi Şurup Aguline