in

Marincap Balık Yağı Kullananlar

marincap balık yağı
marincap balık yağı

Marincap Balık Yağı nasıl kullanılır kullananların yorumları nedir.

Bedenimizin bir çok vitamine ihtiyacı olduğunu biliyoruz.Bunlardan birisi de omega-3’tür.Omega-3 aldığınız halde bazı durumlar bu ihtiyacınız karşılanmıyor olabilir.Bunun tabi ki belirli sebepleri vardır.
Yeterice emilim olmaması vs gibi.Bu tarz durumlarda ek olarak destek alma ihtiyacımız ortaya çıkıyor.Marincap Balık Yağı da tam bu durum için üretilen ve içeriğinde omega-3 barındıran bir üründür.
Zayıflamak isteyenler de kullanabilir fit kalmak isteyenlerde kullanabilir.Diyet yapıyorsanız bu ürün de size tavsiye olunur.

marincap balık yağı
marincap balık yağı

da en az bir balık kadar faydalıdır.Balığın kalp krizi riskini azalttığı ve kolesterolün de dengelenmesinde önemli bir rol oynadığı biliniyor.Marincap Balık Yağını kullandığınız zaman bu durumlardan da faydalanabilirsiniz.

Bazı kimseler için ise kesinlikle doktor onayı olması gerekiyor.Peki kimler doktor onayı almalı: Hamileler, pankreas ve safra kesesi hastaları, emzirmekte olan anneler ve çocuklar için kullanımı doktor onayı alındıktan sonra mümkündür.
Omega-3 e karşı alerjiniz veya hassasiyetiniz bulunuyorsa kesinlike kullanmanız önerilmez.

Yan Etkileri: En sık görülen yan etkisi kaşıntı ve kızarık olarak bilinir.Bu gibi bir durumu yaşıyorsanız doktora başvurunuz ve bu ürünü kullandığınızı belirtiniz.


Marincap Balık Yağı Kullananlar

Omega 3 eksikliğini gidermek iiçin kullanılır benim bildiğim.Eğer balık yemiyorsan hiç 500 mg haftada 3 adet alsan yeter.Diyetsiyen önerisi bu . (kızlar soruyor )

Günde bir en fazla ıkıdır balık hapı boyda uzatır b 1 b12 vitamın vardır sinirlerde iyi gelır enerjı verır kıloda aldrmak tan cok kemıklere faydalı olması istah acıcı toz ilçlar vardır.(kızlar soruyor )

Marincap Balık Yağı kullandıysanız değerli yorumlarınız bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

slimline-tea

Slimline Tea Nasıl Kullanılır Kullananlar

Ella 30 Mg 1 Tablet Kullananlar