in

Herbalife Shake Karışım Kullanımı ve Kullananlar

Kilo vermek isteyenlerin kullandığı Herbalife Ürünleri hakkında sizlere bilgi vereceğimiz bu yazımıza hoşgeldiniz.Herbalife ürünleri  özellikle Shake Karışım kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler. Nasıl yapılıyor ve etkisi hakkında detaylı bilgileri bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.Böylece etkileşim ile kullanmak isteyenlere yol gösterici olabilirsiniz.Genel olarak ürünler ise şöyledir;

Formül 1 Öğün Yerine Geçen Besleyici Shake Karışımı:Üzerinde duracağımız ürün budur.

Protein Bar – Çikolatalı Yer Fıstıklı

Bitkisel Konsantre Çaylar

Herbalife Niteworks ve Thermo complete

Başlıca ve en çok tercih edilen ürünleri.Fakat biz bu yazımızda en çok bilinen ve tercih edilen bir karışım olan Shake Karışımından behsedeceğiz.Bu ürünün çeşitli aromaları bulunuyor.Damak tadınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz.Vanilya , Fındık ve Çikolata aromalı olanları piyasa bulunuyor.

Formül 1 Öğün Yerine Geçen Besleyici Shake Karışımı

  • Protein ve temel besinlerin birleşiminden oluşan lezzetli bir öğündür.
  • Protein, kas kütlesinin korunmasına katkıda bulunur.
  • Formül 1 aralarında B vitaminleri, C vitamini, kalsiyum ve demir bulunan 22 vitamin ve mineral içerir.
  • B vitaminleri, riboflavin, B6, B12 vitamini normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur.
  • Kilo kontrolü için, günde iki öğün bu lezzetli shake’i tercih edip bir öğün sağlıklı yemek yiyebilirsiniz.
  • İdeal kilonuzu koruyabilmek için, günde bir öğün bu lezzetli shake’i tercih edip, iki öğün sağlıklı yemek yiyebilirsiniz.

Kullanım Bilgisi: Her gün bir öğün olarak Formül 1 Shake’i tercih edin. Topaklanma olmasını engellemek için her kullanım öncesi kutuyu yavaşça sallayınız. İki çorba kaşığı toz (26 g) ile 250 ml yarım yağlı sütü (%1,5) karıştırın.

*Formül 1 Shake’lerin kalorisi sınırlanmış bir diyette diğer gıdalar ve düzenli yapılan egzersizle birlikte kullanılması  amaçlanmıştır.Yeterli miktarda sıvı alımını sürdürmeniz ve bu talimatları belirtildiği şekilde uygulamanız önem taşımaktadır.
**Besin değerleri için ürün etiketi üzerindeki Besin Değerleri Tablosu’na bakınız.
***Herbalife herhangi bir kilo kontrol programına başlamadan önce doktora danışmanızı tavsiye eder.

Zayıflamak isteyenler tabii ki takviye edici ve tok tutma özelliği bulunan ürünlerden kullanabilirler fakat sağlıklı bir şekilde zayıflamak isterseniz diyetisyen kontrolünde bunları yapmanız daha sağlıklı bir olacaktır.Shake Karışım ve benzeri ürünler her bünyede olumlu etki bırakmayabilir.Hatta aksine kullandıktan sonra  kilo almaya bile başlayabilirsiniz.Bu nedenle sağlık ile ilgili tüm konuları konunun uzmanına danışarak hareket etmeniz gerekiyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zayıflamaya Yardımcı Obesimed Kapsül Kullananlar

Hayıt Tohumu Çayı Kullananlar Yorumları