in

DERMİFİN SPREY

 

Dermifin sprey mantar oluşumunu engellemede ve mantar hücrelerinin büyüyüp çoğalmaları konusunda etkili olan bir ilaçtır. Kaşıntı ve iltihap gibi mantar enfeksiyonlarının neden olduğu etkileri hızlı azaltır ve ayaklarda, parmak aralarında, ayak tabanında kaşıntı ve kabarcıklar oluşan mantar enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılır. Deri ve tırnak mantarları için uygun olan dermifin sprey etken maddesi olarak içeriğinde naftifin hidroklorür bulundurur. Özellikle ayaklarda sıklıkla meydana gelen mantar enfeksiyonların da birçok bakteriye karşı etkili olur. Düzenli kullanılması durumunda hızla etki sağlayacak yapıdadır.

 

Dermifin sprey Olası yan etkileri

Her İlaçta olduğu gibi dermifin sprey olası yan etkileri bulunabilen bir ilaçtır ve uygulanan bölgede ilacın kullanımına bağlı olarak yaygın görülen herhangi bir yan etki bulunmasa da hassas bir deri yapısına sahip olan kişilerde deride kaşıntı ya da kızarıklık gibi durumlar gözlenebilir. Doktor tavsiyesiyle ilaç kullanımına devam edilmeli veya ilaç kullanımı durdurulmalıdır.

Dermiton sprey doktor tarafından önerildiği şekilde kullanılmalı kullanım şekli ve dozu doktor tavsiyesine bağlı kalınarak uygulanmalıdır.

 

dermifin sprey etken madde

DERMİFİN SPREY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by Ayşe Topçu

Bebeklerde Kusma Nasıl Geçer?

Gano Excel Kapsül Ne İşe Yarar?