in

Afye Pronezya Nasıl Kullanılır Kullananlar

Afye Pronezya nasıl kullanılır ve neden kullanılır.Bu sorulara geçmeden önce kullananlardan birisiyseniz lütfen değerli görüşlerinizi bizimle paylaşın.Afye bir takviye gıda üreticisidir.Bu ürünlerden birisini de bu makelemizde sizlere tanıtmak üzere konu edindik.

İçeriği
Propolis, Arısütü, Ekinezya Ekstraktı, Vitamin-C.

Ambalaj
600mg.’lık 10, 60 ve 120 kapsül halinde cam şişelerde satışa sunulmuştur.

Takviye edici olduğu için doğrudan bir hastalık için kullanılmamaktadır.Doktor tavsiyesi ile almanızda fayda vardır.

Kullanımı: Özellikle gribal enfeksiyon, nezle gibi rahatsızlıklarda kullanılabilir.Kendinizi hasta olacak gibi hissediyorsanızda kullanabilirsiniz.
Yetişkinler tarafından günde 2 kez, aç karnına olmak üzere birer kapsül alınması önerilir. Oda sıcaklığında muhafaza edilmesi gereken ürünün, doktor tavsiyesi ile daha fazla kullanımı serbesttir.
Günde maksimum 3 kez kullanılabilir.


Afye’sitesinde yer alan ibareler ile kendisini şu şekilde tanımlıyor:
Afye’nin önemli ayrıcalıklarından birisi ürünlerin tamamının kendi kültürümüzde yer alan kaynaklardaki bilgi ve tecrübeler esas alınarak geliştirilmesidir. Ürünlerde tat ve koku nedeniyle kullanımı güç olabilecek bazı bitkilerin kullanımını zahmetsiz ve kullanılacak miktarı da standart hale getirmek için bitkisel kapsül kullanılmaktadır. Halk arasında yaygın olarak kullanılsa da klinik kontrollü çalışmalarla desteklenmeyen bitkiler kullanılmamaktadır.

Afye, insan sağlığına ve çevreye duyarlı %100 doğal ve bitkisel ürünler üretmektedir. Hammadde olarak sadece bitkileri ve bitki ekstrelerini (özütü) kullanmakta. Ürünlerinde bitkisel kapsüller kullanılmaktadır. Afye bitkisel gıda takviyeleri olarak, doğanın sağlığımıza olan eşsiz katkısını sizlere sunmayı hedefliyor.

One Comment

Leave a Reply
  1. 2 yıldır kullanıyorum , nezle ve gribi ağır geçiririm , şiddettli baş ağrısı, sinüslerin zonklaması , gözlerimin etrafı dahil ağrıyla duramaz halde , tansiyon olduğu için de ağrı kesici ilaçları fazla kullanamıyorum , bu ilacı içtiğim de 2 kapsül de hastalığım ın iyileştiğini farkettim. Artık grip nezle olunca pronezya kullnarak kolaylıkla hastalığı atlatıyorum.. Bana iyi geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilinçsiz Kullanılan Ağrı Kesiciler Ülser Yapıyor

HSG Filmi Çektirmek

Champix Nasıl Kullanılır Kullananları Yorumları