Son Eklenenler

Bağışıklık sistemi ve solunum sağlığı doğal çözümler
Solunum yollarının bağışıklık sistemini güçlendirmek ve bakteriyel ve viral enfeksiyonlar kırmak için, soğuk algınlığı ve griple savaşmak için bitkisel çaylar, gıdalar ve gıda takviyeleri gerekmektedir. İşte size doğal çözümler. Doğal..
Mürver suyu ne işe yarar? Neye iyi gelir?
Mürver suyu soğuk havalarda yardımcımız, bizleri kışın zinde tutacak, enfeksiyonlardan uzak tutacak bir bitkinin suyudur. Mürver çiçeğinin de suyu bulunmaktadır. Fakat biz bu konumuzda mürver suyunun ne işe yaradığını ve..
Doğal Öksürük Şurubu ve Doğal Balgam Sökücü Nasıl Yapılır?
Doğal öksürük şurubu aynı zamanda doğal balgam sökücü olarak da kullanılabilmektedir. Bu şurubu aslında öksürüyor olsanız da olmasanız da kullanabilirsiniz. Kesinlikle doğal bir şuruptur, içerisinde kimyasal içermemektedir. Doğal öksürük şurubunu..
Meyan Kökü Bitki Hangi Hastalıklara İyi Gelmektedir?
Meyan kökü bitkisi baklagil çeşitlerinden bir bitki türüdür. Bu bitkinin faydaları ve iyi gelen hastalık türleri aslında saymakla bitmez, fakat başlıca faydalarının üzerinde durmakta fayda var. Meyan kökü bitkisinin insan..
SMA Hastalığı İlaçları Nelerdir?
Toplumlarda çok nadir rastlanılan SMA Hastalığı gen bozukluğundan kaynaklı kas hastalığı olarak bilinmektedir. SMA hastalığı ilaçları ve tedavisi çok maliyetli bir hastalık türüdür. SMA hastalığına yakalanan bireyler maliyetlere katlanamadığı için..
Aft Nedir? Aft Tedavisi Aft İlaçları ve Yorumları
Aft yaraları bir çok insanın muzdarip olduğu bir ağız hastalığı türüdür. Aft yaraları tedavisi ilaçları kullanıcı yorumlarına bakılarak eczanelerden alınabilmektedir. Birçoğunun asıl sebebi bilinmeyen, ağızda, dudaklarda ve dil sathında küçük..
Adet (Aybaşı) Kanaması ve Adet Kesilmesi
Adet kanaması ergenlik dönemine giren her genç kızda görülür. Aybaşı kanaması olarak da bilinir. Adet kesilmesi bir çok sebepten kaynaklanabilir. Adet düzensizlikleri şikayetleri olabilmektedir. Adet kesilmesi bir kaç damla gelip..
Adele (Kas) Ağrısı Belirtileri Nelerdir? Adele Ağrısı Tedavi Yöntemleri Nelerdir?
Kas ağrılarının başlıca sebepleri adelelerdeki sinir uçları, kemiklerden fazla, deridekinden azdır. Derideki sinir yoğunluğu, adalelerde mevcut olmadığından, kaslara iğne yapmak veya kesmekle duyulan ağrı az olur. İltihap, ezilme, kan akımında..
Açlık nedir? Belirtileri nelerdir? İnsan Açlığa ne kadar dayanabilir?
Uzun süren gıda mahrumiyeti. Açlıkta, kalori ve protein yetersiz alınmaktadır. Ayrıca açlıkta hemen daima vitamin, mineral ve sıhhat için elzem olan diğer gıda elemanlarının yetersizliği vardır. Açlık, kötü beslenmekten ayrı..
Darbe Sonucu Tırnak Morarması Nasıl Geçer?
Tırnak Morarması bir iş sırasında veya günlük hayatta parmağınızın ilk boğumunu iki sert cisim arasına sıkıştırma sonucu tırnağınızın bütününde veya bir kısmında meydana gelen yaralanma türüdür. Tırnak morarması nasıl geçer?..